روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۰ April 11 , 2021
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

کاهش ۱۲ درجه‌ای دما در اصفهان از ۷ اسفند

  • کد خبر 14670
  • تاریخ خبر ۱۳۹۹/۱۲/۰۵

کارشناس اداره پیش‌بینی هواشناسی استان اصفهان از کاهش محسوس دما بین ۸ تا ۱۲ درجه سانتی‌گراد به ویژه در نیمه شرقی این استان خبر داد.

ابراهیم هنرمند اظهار کرد: نقشه‌های هواشناسی بیانگر ورود موج ناپایدار به استان اصفهان از فردا و فعالیت آن تا اواسط روز جمعه است.

وی ادامه داد: با فعالیت سامانه ناپایدار از شامگاه روز چهارشنبه بارش باران و برف در مناطق غربی و جنوبی آغاز می‌شود و به تدریج تا پنجشنبه بسیاری از مناطق استان را با شدت کمتر فرا می‌گیرد.

کارشناس اداره پیش بینی هواشناسی استان اصفهان افزود: دمای هوای استان به ویژه در نواحی شرق اصفهان از اواسط پنجشنبه تا روز شنبه بین هشت تا ۱۲ درجه سانتی‌گراد کاهش می‌یابد.

هنرمند وضعیت جوی بسیاری از مناطق استان را تا فردا صاف تا کمی ابری همراه با وزش باد پیش‌بینی کرد و گفت: بیشینه و کمینه دمای هوای کلانشهر اصفهان تا ۱۷ درجه سانتی‌گراد بالای صفر در نوسان است.

وی با بیان اینکه دمای هوای استان در ۲۴ ساعت آینده تغییر محسوسی ندارد، اضافه کرد: زواره با دمای ۲۰ درجه سانتی‌گراد بالای صفر و میمه با دمای ۶ درجه سانتی‌گراد زیر صفر به ترتیب گرم‌ترین و سردترین مناطق استان پیش‌بینی می‌شود.

منبع: ایمنا

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس