روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ March 07 , 2021
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

عادت‌هایی کوچک که شخصیت شما را فاش می‌کنند

  • کد خبر 14648
  • تاریخ خبر ۱۳۹۹/۱۲/۰۳

در زندگی هر فردی عادت‌های کوچکی وجود دارند که بسیاری از ویژگی‌های شخصیتی او را آشکار می‌کنند.

با توجه به برخی از مطالعات و گفته ها، در زندگی هر فردی عادت‌های کوچکی وجود دارند که بسیاری از ویژگی‌های شخصیتی او را آشکار می‌کنند؛ به طوری که همین رفتار‌های کوچک می‌توانند دریچه‌ای رو به رویکرد کلی فرد از زندگی باشند.

در طول روز، کار‌های بسیار زیادی وجود دارند که شما انجام می‌دهید، امّا  در خاطر شما سپرده نمی‌شوند و در حقیقت، آن‌ها را فراموش می‌کنید که این کار‌ها می‌توانند از چند ورق دستمال توالت تا ارسال یک ایمیل سریع به همکار تا تهیه کردن لوازم بهداشتی موردنیاز از داروخانه باشد، امّا همین چیز‌های به ظاهر کوچک و ناچیز می‌توانند دیدگاه و باور معناداری از احساسات، ویژگی‌های شخصیتی و به طور کلی، نحوه برخورد شما با زندگی را شکل دهند.

به همین منظور، تحقیقات روانشناختی و بررسی‌های تخصصی در خصوص عادت‌های متفاوت روزانه‌ شما انجام داده ایم که می‌توانند بیانگر ویژگی‌های شخصیتی شما باشند. امّا  توجه داشته باشید که هیچ یک از این اطلاعات قطعی نیستند و این نتایج و یافته‌های کلی ممکن است به طور خاص درمورد شما صدق نکنند و اعمال و اجرا نشوند، امّا در عوض، این یافته‌ها و نتایج می‌توانند نقاط شروعی برای یادگیری بیشتر باشند که انگیزه‌های شما و دیگران را شکل دهند و فراهم کنند.

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس