روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

جمعه ۰۶ خرداد ۱۴۰۱ May 27 , 2022
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان خبر داد

آتش سوزی در ساختمان ۶ طبقه بانک ملت در اصفهان/۵ نفر مصدوم شدند

  • کد خبر 14590
  • تاریخ خبر ۱۳۹۹/۱۱/۲۶

اصفهان - سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان از وقوع آتش‌سوزی در ساختمان ۶ طبقه بانک ملت در خیابان شیخ صدوق اصفهان و مصدومیت پنج نفر در این حادثه خبر داد.

فرهاد کاوه آهنگران  با اشاره به حادثه آتش سوزی در بانک ملت خیابان شیخ صدوق اصفهان اظهار داشت: این حادثه ساعت ۹ و ۲۸ دقیقه به ستاد فرماندهی آتش‌نشانی اصفهان اعلام شده است.

وی افزود: برای امدادرسانی به این حادثه نیروهای امداد و تجهیزات از چهار ایستگاه یک، سه، پنج و ۲۰ اعزام شده است.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان با بیان اینکه در این ساختمان حدود ۱۱۰ نفر کارمند بانک فعالیت داشتند، ابراز داشت: از طبقه سوم تا ششم این ساختمان دچار آتش سوزی و دودگرفتگی بود که ۳۵ نفر از ساکنان این ساختمان توسط نیروهای آتش نشانی از محل خارج شدند.

وی با بیان اینکه پنج نفر از کارکنان بانک ملت در این حادثه مصدوم شدند، ابراز داشت: دو نفر از آقایان و یک نفر خانم‌ها به مراکز درمانی منتقل و دو نفر نیز به صورت سرپایی در محل حادثه درمان شدند.

کاوه آهنگران با بیان اینکه علت این حادثه در دست بررسی است، ابراز داشت: نردبان نجات نیز در این عملیات مورد استفاده قرار گرفت.

نجات خانم ۳۴ ساله دیابتی

وی همچنین به حادثه عصر روز گذشته در اصفهان اشاره کرد و گفت: ساعت ۱۷ و ۴۷ دقیقه روز گذشته ساکنان مجتمع مسکونی واقع در چهار راه هشت بهشت به دلیل بی اطلاعی از وضعیت همسایه خود ابراز نگرانی کرده و با آتش نشانی تماس گرفتند.

وی افزود: پس از حضور نیروهای آتش نشانی در محل و ورود به منزل با خانمی مواجه شدند که به دلیل بیماری دیابت بیهوش شده بود که با حضور به موقع آتش نشانان از مرگ نجات یافت.

منبع: مهر

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس