روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ June 15 , 2021
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

پیش بینی قیمت طلا امروز ۹ بهمن + جزئیات‌

  • کد خبر 14483
  • تاریخ خبر ۱۳۹۹/۱۱/۰۹

‌یک فعال بازار طلا، سکه و جواهرات قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار در روند معاملات بازار امروز را پیش‌بینی کرد.

رضا مصطفوی در تشریح پیش بینی قیمت طلا در روند معاملات بازار امروز، اظهار کرد: به رغم گمانه‌زنی اغلب کارشناسان اقتصادی و بازارهای مالی در خصوص روند ارزش گذاری هر گرم طلای ۱۸ عیار در معاملات بازار آزاد روز گذشته، نرخ طلای ۱۸ عیار افزایش نامحسوسی را تجربه کرد و به کانال قیمتی زیر ۱۰ میلیون ریال نیز نرسید.

وی افزود: علت اصلی افزایش نرخ هر گرم طلای ۱۸ عیار در روند معاملات بازار آزاد روز ۸ بهمن‌ماه، افزایش قیمت ارزهای شاخص همچون دلار در بازار بود و در حقیقت افزایش قیمت اونس جهانی طلا در بازارهای بین‌المللی منجر به نوسانات نرخ طلای ۱۸ عیار در بازار آزاد ایران نیز شد.

این فعال بازار طلا، سکه و جواهرات تصریح کرد: امکان افزایش نامحسوس نرخ هر گرم طلای ۱۸ عیار در روند معاملات ۹ بهمن‌ماه نیز وجود دارد و در صورت تداوم نوسانات شدید قیمت دلار و دیگر ارزهای شاخص، شاهد نوسانات چشمگیر قیمت طلای ۱۸ عیار در بازار نیز خواهیم بود.

توجه: این گفتگو حاوی هیچ توصیه‌ای برای هر گونه تصمیم مبنی بر خرید یا فروش در روند معاملات بازار طلا، سکه و جواهرات نیست و مسئولیت هرگونه خرید و فروش در این بازارها برعهده سرمایه‌گذاران می‌باشد.

منبع: ایمنا

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس