روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

جمعه ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ August 12 , 2022
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان:

ادامه روندافزایشی دما دراصفهان/سامانه بارشی جمعه وارداستان می‌شود

  • کد خبر 14463
  • تاریخ خبر ۱۳۹۹/۱۱/۰۷

اصفهان - کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان گفت: روند افزایشی دما در استان اصفهان همچنان ادامه دارد و طی ۲۴ ساعت آینده شاهد افزایش دو درجه‌ای دما هستیم.

حجت الله علی عسگریان  با اشاره به بررسی نقشه‌های هواشناسی استان اصفهان طی سه روز آینده اظهار داشت: بررسی این نقشه‌ها بیانگر جو پایدار بر روی استان تا اواسط روز جمعه است.

وی افزود: بر این اساس آسمان در اکثر مناطق استان صاف تا قسمتی ابری، گاهی وزش باد و افزایش ابر از بعد از ظهر فردا پیش بینی شده است.

کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان بابیان اینکه با توجه به پایداری جو در کلانشهر اصفهان و مناطق صنعتی شرایط برای افزایش آلاینده‌ها مهیا است، تصریح کرد: کیفیت هوا در اکثر ساعات ناسالم برای گروه‌های حساس و در برخی ساعات ناسالم برای عموم پیش بینی می‌شود.

وی در خصوص فعالیت سامانه جوی در استان اصفهان ابراز داشت: سامانه جوی از بعد از ظهر جمعه از مناطق غربی وارد استان می‌شود و تا اواسط شنبه در غرب و جنوب استان به صورت بارش باران و برف فعالیت خواهد داشت.

احتمال بارش باران در مناطق مرکزی

علی عسگریان ادامه داد: همچنین احتمال بارش‌های پراکنده در مناطق مرکزی استان نیز وجود دارد.

وی با اشاره به وضعیت دمایی استان اصفهان طی ۲۴ ساعت آینده گفت: در این بازه زمانی دمای هوا در استان اصفهان یک تا دو درجه افزایش خواهد یافت.

کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت آینده دمای هوای شهر اصفهان در گرم‌ترین و سردترین ساعات بین ۱۳ و منفی چهار درجه سانتی‌گراد در نوسان است، تصریح کرد: در این بازه زمانی چوپانان با دمای ۱۶ درجه سانتی‌گراد بالای صفر گرم‌ترین و بویین میاندشت با دمای ۱۲ درجه سانتی‌گراد زیر صفر سردترین نقطه استان اصفهان پیش بینی شده است.

منبع: مهر

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس