روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ March 02 , 2021
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

خاموشی‌ها به استان اصفهان رسید

  • کد خبر 14460
  • تاریخ خبر ۱۳۹۹/۱۱/۰۷

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان اصفهان با بیان اینکه از امروز محدودیت‌های برق در برخی صنایع استان اصفهان اعمال می‌شود، گفت: طی امروز و فردا برخی صنایع استان با اعمال محدودیت خاموشی با برنامه ریزی مشخص مواجه می‌شوند.

حمید علاقه مندان ، اظهار کرد: با توجه به برودت هوا شرایط کل شبکه برق کشور طی امروز و فردا با مشکل مواجه و شرایط بحرانی اعلام شده است.

وی افزود: در استان اصفهان نیز محدودیت بر برخی صنایع در شهرستان های کاشان، برخوار و ... اعمال می شود. البته این محدودیت ها به صورت پراکنده و با برنامه ریزی که از قبل به صنایع اعلام شده است، انجام می شود.

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان اصفهان تاکید کرد: از ساعت ۷ صبح امروز از ما خواسته شده حداکثر کنترل را در مصرف برق داشته باشیم، به گونه ای که مصرف از ۱۲۰۰ مگاوات بالاتر نرود.

در بخش خانگی با اعمال محدودیت خاموشی مواجه نخواهیم شد

علاقه مندان با اشاره افزایش حدود دو درصدی مصرف برق استان اصفهان، خاطرنشان کرد: مصرف برق دیروز حدود ۱۲۰۰ مگاوات در کل شبانه روز بوده است و اکنون هماهنگی های لازم انجام شده و از صنایع خواستیم که کنترل انجام شود و اگر کنترل به درستی اجرا نشود مجبور به اعمال خاموشی ها هستیم.

وی با تاکید براینکه در بخش خانگی با اعمال محدودیت خاموشی مواجه نخواهیم شد، خاطرنشان کرد: در حال حاضر تنها برخی از صنایع با برنامه در این دو روز با اعمال خاموشی مواجه می شوند.

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس