روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

چهارشنبه ۰۴ خرداد ۱۴۰۱ May 24 , 2022
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان خبر داد:

مسمومیت ۹ نفر در اصفهان بر اثر گازگرفتگی طی یک روز

  • کد خبر 14454
  • تاریخ خبر ۱۳۹۹/۱۱/۰۶

اصفهان - مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: ۹ نفر بر اثر گازگرفتگی طی ۲۴ ساعت اخیر در اصفهان دچار مسمومیت شده‌اند.

منصور شیشه فروش  با بیان اینکه کاهش دما و ضرورت استفاده از وسایل گرمایشی در روزهای اخیر منجر به افزایش استفاده از وسایل گرمایشی غیر استاندارد شده است، اظهار داشت: از این رو به شهروندان توصیه می‌شود نسبت به رعایت اصول ایمنی و استاندارد در تهیه، استفاده و نصب لوازم گرمایشی و گاز سوز از جمله پکیج، بخاری آبگرمکن و… توجه داشته باشند.

وی با بیان اینکه شماره تلفن ۱۹۴ برای دریافت مشاوره در خصوص اطمینان از سالم بودن دودکش‌ها و تهویه مناسب در فضاهای سربسته و … آماده پاسخگویی است، ابراز داشت: با تاکید بسیار از شهروندان درخواست داریم نسبت به نکات ایمنی توجه داشته باشند.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با بیان اینکه طی یک روز اخیر ۹ نفر در مناطق مختلف اصفهان از جمله ملک‌شهر، خانه اصفهان و فرایبورگ دچار مسمومیت با گاز منوکسیدکربن شده‌اند، تصریح کرد: از این تعداد ۶ نفر به مراکز درمانی منتقل شده‌اند.

وی با بیان اینکه در سال جاری شاهد افزایش آمار گازگرفتگی در سطح استان اصفهان بوده‌ایم، ادامه داد: از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۳ نفر بر اثر استفاده غیر ایمن از وسایل گرمایشی جان باخته اند.

منبع: مهر

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس