روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

جمعه ۰۶ خرداد ۱۴۰۱ May 27 , 2022
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

رئیس پلیس راه استان اصفهان:

اتوبوس مسافربری کرمان – اصفهان آتش گرفت

  • کد خبر 14447
  • تاریخ خبر ۱۳۹۹/۱۱/۰۶

رئیس پلیس راه استان اصفهان از حادثه ترافیکی دو اتوبوس مسافربری در اصفهان در بامداد امروز خبر داد.

سرهنگ حسین پور قیصری رئیس پلیس راه استان اصفهان با اشاره به حوادث جاده‌ای بامداد امروز در استان اصفهان اظهار داشت: در نخستین حادثه حدود ساعت دو بامداد آتش سوزی اتوبوس مسافربری کرمان - اصفهان اعلام شد.
او با بیان اینکه در این حادثه اتوبوس مسافربری به علت نامعلوم دچار حریق شد، ابراز داشت: با حضور به موقع نیرو‌های امدادی این حریق بدون خسارت جانی اطفا شد.

رئیس پلیس راه استان اصفهان با بیان اینکه این حادثه در محور نائین-اردکان اتفاق افتاد، اضافه کرد: ۱۸ مسافر این اتوبوس که از کرمان به اصفهان در حال تردد بودند با خودروی جایگزین به مقصد رسیدند.

پور قیصری همچنین به حادثه تصادف برخورد سه خودروی سواری با کامیونت و اتوبوس اشاره کرد و گفت: این حادثه نیز حدود ساعت سه بامداد به مرکز فرماندهی عملیات ۱۱۰ گزارش شده است.

او افزود: در این حادثه دو سرنشین خودروی سواری مجروح شدند، ابراز داشت: این حادثه نیز در اتوبان قم – کاشان اتفاق افتاده و مسافران از اصفهان به سمت تهران در حال حرکت بودند.

رئیس پلیس راه استان اصفهان با بیان اینکه این اتوبوس نیز دارای ۱۴ مسافر بوده است، افزود: خوشبختانه هیچ یک از مسافران آسیب ندیدند.

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس