روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ March 02 , 2021
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان:

هوای اصفهان ۳ درجه گرم‌تر می‌شود / ادامه پایداری جو

  • کد خبر 14444
  • تاریخ خبر ۱۳۹۹/۱۱/۰۵

اصفهان - کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان گفت: دمای هوای اصفهان طی ۲۴ ساعت آینده دو تا سه درجه سانتی‌گراد افزایش می‌یابد.

حجت‌الله علی عسگریان با اشاره به آخرین وضعیت جوی استان اصفهان و بررسی نقشه‌های هواشناسی استان طی سه روز آینده اظهار داشت: بررسی این نقشه‌ها بیانگر حاکمیت جوی پایدار بر روی استان در این بازه زمانی است.

وی افزود: بر این اساس وضعیت جوی استان اصفهان صاف تا کمی ابری همراه با وزش باد ملایم پیش بینی می‌شود.

کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان با بیان اینکه طی سه روز آینده برای آسمان استان به ویژه در ساعات اولیه صبح غبار صبحگاهی و شرایط برای افزایش غلظت آلاینده‌های جوی مهیا است، ابراز داشت: این وضعیت تا روز پنجشنبه بر استان حاکم است.

وی با بیان اینکه از روز پنجشنبه سامانه بارشی وارد استان می‌شود، افزود: این سامانه در غرب و جنوب استان به صورت بارش باران و برف فعالیت دارد.

علی عسگریان در ادامه به افزایش دو تا سه درجه‌ای دمای هوا در استان اصفهان طی ۲۴ ساعت آینده اشاره کرد و گفت: در این بازه زمانی دمای هوای شهر اصفهان در گرم‌ترین و سردترین ساعات بین ۱۱ و منفی پنج درجه سانتی‌گراد در نوسان است.

وی اضافه کرد: در این بازه زمانی بویین میاندشت با دمای ۱۱ درجه سانتی‌گراد زیر صفر سردترین و زواره با دمای ۱۲ درجه سانتی‌گراد بالای صفر گرم‌ترین نقطه استان پیش بینی می‌شود.

منبع: مهر

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس