روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

چهارشنبه ۰۴ خرداد ۱۴۰۱ May 24 , 2022
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

معاون عملیات امداد و نجات هلال احمر استان اصفهان:

وقوع ۳۳ حادثه طی یک هفته اخیر در اصفهان/۶۹ نفر آسیب دیدند

  • کد خبر 14431
  • تاریخ خبر ۱۳۹۹/۱۱/۰۴

اصفهان – معاون عملیات امداد و نجات هلال احمر استان اصفهان گفت: طی یک هفته اخیر ۳۳ عملیات امداد و نجات در استان اصفهان انجام شده است.

داریوش کریمی  با اشاره به حوادث یک هفته اخیر در استان اصفهان اظهار داشت: در این بازه زمانی ۳۳ مورد حادثه به جمعیت هلال احمر استان اصفهان اعلام و امدادرسانی شده است.

وی با بیان اینکه از این تعداد حوادث جاده‌ای با ۱۲ مورد پیشتاز بوده است، افزود: در این حوادث ۲۲ نفر آسیب دیدند که ۱۲ نفر از آنها به صورت سرپایی درمان و ۱۰ نفر به مراکز درمانی منتقل شدند.

معاون عملیات امداد و نجات هلال احمر استان اصفهان با بیان اینکه ۱۰ نفر در حوادث شهری و پنج نفر در حوادث کارگاهی و صنعتی نیز آسیب دیدند، ادامه داد: در حوادث کارگاهی چهار نفر و در حوادث شهری هشت نفر به مراکز درمانی منتقل شدند.

نجات ۶ نفر در حوادث کوهستانی

وی افزود: در حوادث کوهستان نیز ۶ مورد امداد و نجات داشتیم که هیچ یک از آنها نیاز به درمان نداشتند.

کریمی اضافه کرد: همچنین در حوادث دریایی و ساحلی دو مورد امداد خواهی داشتیم که این افراد نیز نیاز به بستری و درمان نداشتند.

وی با بیان اینکه طی یک هفته اخیر ۳۷ تیم امداد و نجات برای امدادرسانی به شهروندان استان اصفهان فعال شده است، اضافه کرد: این تیم‌ها ۱۰۴ عملیات را انجام دادند و در این عملیات‌ها ۳۱ دستگاه آمبولانس مورد استفاده قرار گرفت.

منبع: مهر

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس