روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ March 02 , 2021
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

رئیس اداره پیش‌بینی هوای استان اصفهان:

داربست‌ها را محکم کنید / کاهش ۱۰ درجه‌ای دما در اصفهان

  • کد خبر 14417
  • تاریخ خبر ۱۳۹۹/۱۱/۰۱

اصفهان - رئیس اداره پیش‌بینی هوای استان اصفهان گفت: توصیه می‌شود با توجه به پیش بینی تندباد لحظه‌ای در استان نسبت به محکم سازی داربست‌ها و تأسیسات توجه داشته باشند.

فاطمه زهرا سیدان  با اشاره به بررسی نقشه‌های هواشناسی استان اصفهان طی سه روز آینده اظهار داشت: بررسی این نقشه‌ها بیانگر گذر موج ناپایدار از اواخر امروز تا روز پنجشنبه از روی استان است.

بارش باران در غرب و جنوب استان

وی افزود: بر این اساس در اکثر مناطق استان افزایش ابر و وزش باد نسبتاً شدید تا شدید گاهی تندباد لحظه‌ای و گرد و خاک محلی به ویژه در مناطق شرق و جنوب شرق استان اصفهان پیش بینی می‌شود.

رئیس اداره پیش‌بینی هوای استان اصفهان اضافه کرد: همچنین در این بازه زمانی در مناطق غربی، جنوبی و برخی مناطق شمالی بارش باران را داریم.

وی با بیان اینکه با توجه به احتمال وزش تندباد شدید در منطقه مرکزی استان توجه به اقدامات ایمنی امری ضروری است، ادامه داد: در این زمینه توصیه می‌شود شهروندان نسبت به محکم کردن داربست‌ها، تنظیم دمای سردخانه‌ها، گلخانه‌ها، مرغداری‌ها و … توجه داشته باشند.

کاهش هشت تا ۱۰ درجه‌ای دما

سیدان با بیان اینکه دمای هوای استان اصفهان از روز پنجشنبه تا شنبه هشت تا ۱۰ درجه سانتی‌گراد کاهش می‌یابد، اضافه کرد: این در حالی است که بیشینه دمای هوای استان طی ۲۴ ساعت آینده بین دو تا سه درجه سانتی‌گراد افزایش می‌یابد.

وی با بیان اینکه دمای هوای شهر اصفهان طی ۲۴ ساعت آینده در گرم‌ترین و سردترین ساعات بین ۱۵ و منفی دو درجه سانتیگراد در نوسان است، تصریح کرد: همچنین در این بازه زمانی میمه با دمای منفی پنج درجه سانتی‌گراد سردترین و خور و بیابانک با دمای ۱۸ درجه سانتی‌گراد بالای صفر گرم‌ترین نقطه استان پیش بینی شده است.

منبع: مهر

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس