روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

پنجشنبه ۰۶ آبان ۱۴۰۰ October 28 , 2021
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

کارشناس مسئول پیش‌بینی هوای استان اصفهان:

جو اصفهان ناپایدار می‌شود / افزایش ۴ درجه‌ای دما

  • کد خبر 14395
  • تاریخ خبر ۱۳۹۹/۱۰/۲۵

اصفهان - کارشناس مسئول پیش‌بینی هوای استان اصفهان گفت: جو اصفهان از امروز تا روز یکشنبه ناپایدار خواهد بود و بارش‌هایی را در غرب و جنوب استان خواهیم داشت.

ابراهیم هنرمند  با اشاره به آخرین وضعیت بررسی نقشه‌های هواشناسی استان اصفهان طی سه روز آینده اظهار داشت: بررسی این نقشه‌ها بیانگر حاکمیت جوی پایدار تا بعد از ظهر امروز بر روی استان است.

وی افزود: از بعد از ظهر امروز با ورود سامانه ناپایدار جوی شاهد جابجایی هوا و کاهش آلاینده‌های جوی در مناطق صنعتی و کلانشهر اصفهان خواهیم بود. بر این اساس طی دو روز آینده هوای اصفهان صاف تا قسمتی ابری، گاهی افزایش ابر و وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود.

کارشناس مسئول پیش‌بینی هوای استان اصفهان اضافه کرد: در مناطق غربی و جنوب استان نیز بارش‌های برف و باران و باد شدید پیش‌بینی می‌شود.

وی با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت آینده کمینه دمای استان اصفهان بین دو تا چهار درجه افزایش می‌یابد، ابراز داشت: بر این اساس در این بازه زمانی دمای هوای شهر اصفهان در گرم‌ترین و سردترین ساعات بین ۱۳ و منفی سه درجه سانتی‌گراد در نوسان است.

هنرمند اضافه کرد: همچنین طی ۲۴ ساعت آینده چوپانان با دمای هوای ۱۷ درجه سانتی‌گراد بالای صفر گرم‌ترین و بویین میاندشت با دمای هوای هفت درجه سانتی‌گراد زیر صفر خنک‌ترین نقطه استان پیش بینی شده است.

منبع: مهر

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس