روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ May 12 , 2021
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان:

سامانه بارشی از فردا وارد اصفهان می‌شود / افزایش ۴ درجه‌ای دما

  • کد خبر 14391
  • تاریخ خبر ۱۳۹۹/۱۰/۲۴

اصفهان - کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان گفت: سامانه بارشی از فردا در مناطق غربی استان فعالیت خواهد داشت و این سامانه به مرور وارد مرکز استان می‌شود.

حجت‌الله علی عسگریان با اشاره به بررسی نقشه‌های هواشناسی استان اصفهان طی سه روز آینده اظهار داشت: بررسی این نقشه‌ها بیانگر جوی پایدار بر روی استان تا بعد از ظهر فردا است.

وی افزود: بر این اساس تا بعد از ظهر پنجشنبه جو صاف تا کمی ابری و وزش باد در ساعات بعد از ظهر وزش باد ملایم پیش‌بینی می‌شود.

یکشنبه آسمان اصفهان بارانی می‌شود

کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان با بیان اینکه از بعد از ظهر فردا با گذر موج ناپایدار از روی استان شاهد فعالیت‌های جوی خواهیم بود، ابراز داشت: عمده این فعالیت‌ها در مناطق غرب و جنوب استان منجر به افزایش ابر و بارش باران و برف خواهد شد.

وی با بیان اینکه بارش‌ها تا روز یکشنبه ادامه خواهد داشت، تصریح کرد: بارش باران برای روز یکشنبه در مرکز استان نیز پیش بینی می‌شود.

علی عسگریان افزود: با ورود سامانه جوی از بعد از ظهر فردا شاهد کاهش آلاینده‌های جوی در استان اصفهان خواهیم بود.

وی با بیان اینکه تا فردا غلظت آلاینده‌ها در آسمان اصفهان و مناطق مرکزی رو به افزایش است، ادامه داد: در برخی ساعات هوا برای عموم شهروندان ناسالم خواهد بود.

افزایش ۲ تا ۴ درجه‌ای دمای هوای اصفهان

کارشناس مسئول پیش‌بینی هوای استان اصفهان با اشاره به افزایش دو تا چهار درجه‌ای دمای هوا در استان اصفهان طی ۲۴ ساعت آینده ابراز داشت: در این بازه زمانی دمای هوای شهر اصفهان در گرم‌ترین و سردترین ساعات بین دمای ۱۶ و منفی چهار درجه سانتی‌گراد در نوسان است.

وی افزود: همچنین طی ۲۴ ساعت آینده چوپانان با دمای ۱۸ درجه سانتی‌گراد بالای صفر گرم‌ترین و فرودگاه اصفهان با دمای ۹ درجه سانتی‌گراد زیر صفر خنک‌ترین نقطه استان پیش‌بینی شده است.

منبع: مهر

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس