روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ May 12 , 2021
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

رئیس اداره پیش بینی هوای استان اصفهان:

دمای اصفهان روندافزایشی دارد/ادامه انباشت آلاینده‌هاتاظهر پنجشنبه

  • کد خبر 14387
  • تاریخ خبر ۱۳۹۹/۱۰/۲۳

اصفهان - رئیس اداره پیش بینی هوای استان اصفهان گفت: روند افزایشی دما در استان اصفهان تا روز پنجشنبه ادامه دارد و در این بازه زمانی شاهد افزایش سه تا چهار درجه‌ای دما خواهیم بود.

فاطمه زهرا سیدان با اشاره به بررسی نقشه‌های هواشناسی استان اصفهان طی سه روز آینده اظهار داشت: بررسی این نقشه‌ها بیانگر حاکمیت الگوهای جوی پایدار بر روی استان اصفهان تا سه روز آینده است.

وی با بیان اینکه روز گذشته هواشناسی هشدار نارنجی برای وضعیت آلاینده‌های جوی را صادر کرد، ابراز داشت: این شرایط تا بعد از ظهر روز پنجشنبه همچنان ادامه خواهد داشت و شاهد انباشت آلاینده‌های جوی هستیم.

گذر موج ناپایدار از روی استان از ظهر پنجشنبه

رئیس اداره پیش بینی هوای استان اصفهان با بیان اینکه از بعد از ظهر پنجشنبه تا ظهر روز جمعه با توجه به گذر موج ناپایدار از روی استان شاهد بهبود شرایط کیفی هوای استان خواهیم بود، اضافه کرد: البته باید توجه داشت که این موج بارشی را در استان به همراه ندارد و به صورت باد فعالیت خواهد داشت.

وی با بیان اینکه روند افزایشی دما در استان اصفهان همچنان ادامه دارد، تصریح کرد: بر این اساس پیش بینی می‌شود دمای هوای استان اصفهان از امروز تا روز پنجشنبه بین سه تا چهار درجه سانتی‌گراد افزایش یابد.

سیدان با بیان اینکه دمای هوای شهر اصفهان طی ۲۴ ساعت آینده در گرم‌ترین و سردترین ساعات به ترتیب در دمای ۱۵ و منفی پنج درجه سانتی‌گراد پیش بینی شده است، اضافه کرد: همچنین در این بازه زمانی چوپانان با دمای ۱۶ درجه سانتی‌گراد بالای صفر گرم‌ترین و بویین میاندشت با دمای ۱۰ درجه سانتی‌گراد زیر صفر سردترین نقطه استان پیش‌بینی شده است.

منبع: مهر

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس