روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ May 12 , 2021
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

روند کاهشی قیمت مرغ در استان

مرغ با نرخ ۲۰ هزار و ۵۰۰ تومان در بازار مصرف اصفهان

  • کد خبر 14314
  • تاریخ خبر ۱۳۹۹/۱۰/۱۵

مرغ امروز در بازار مصرف اصفهان از تولیدکنندگان برتر این محصول با نرخ هرکیلوگرم ۲۰ هزار و ۵۰۰ تومان به مشتری عرضه می‌شود.

دبیر انجمن صنفی کشتارگاه‌های طیور استان اصفهان گفت: اکنون مرغ درب کشتارگاه مرغ با نرخ هر کیلوگرم ۱۹ هزارو ۳۰۰ تومان و در واحد عرضه با نرخ هر کیلوگرم ۲۰ هزارو ۵۰۰ به مشتری عرضه می‌شود.
محمدرضا رستمیان افزود: با رفع مشکلات در عرضه نهاده ها، مرغداران هم استقبال خوبی در جوجه ریزی کردند و اکنون حجم مناسبی از مرغ در مرغداری‌های استان تولید می‌شود.
وی گفت: در دو ماه گذشته با کاهش تامین نهاده‌های طیور قیمت مرغ در بازار با افزایش قابل توجهی روبرو شد و اکنون با رفع این مشکل به فراوانی نهاده‌های طیور بین مرغداران توزیع می‌شود و مرغداران هم با استقبال جوجه ریزی کردند.
دبیر انجمن صنفی کشتارگاه‌های طیور استان اصفهان افزود: اکنون قیمت مرغ با اختلاف قابل توجهی درمقایسه با دو ماه گذشته در بازار مصرف عرضه می‌شود تا مشتریان مصرف این محصول را در سبد غذایی خود قرار دهند.
محمدرضا رستمیان، ظرفیت تولید روازنه مرغ در مرغداری‌های این استان را بین ۴۰۰ تا ۷۰۰ تن بیان کرد و گفت: ۱۸ کشتارگاه صنعتی در استان فعال است.

منبع: صدا و سیما

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس