روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ May 12 , 2021
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم یدکی:

‌قیمت لوازم یدکی خودرو در روزهای اخیر افزایش نیافته است

  • کد خبر 14093
  • تاریخ خبر ۱۳۹۹/۰۹/۱۹

رئیس اتحادیه صنف فروشندگان لوازم یدکی اتومبیل سبک و سنگین اصفهان گفت: قیمت لوازم یدکی خودرو افزایش داشته اما این روند افزایشی مربوط به روزهای اخیر نیست.

اسماعیل معصومی با تکذیب افزایش قیمت لوازم یدکی خودروهای سبک در روزهای اخیر، اظهار کرد: هرگونه لوازم یدکی مربوط به خودروهای سبک و سنگین در واحدهای صنفی این اتحادیه، طی روزهای اخیر افزایش قیمت را تجربه نکرده است و افزایش قیمت رینگ خودرو نیز صحت ندارد.

وی افزود: قیمت انواع لوازم یدکی خودروهای سبک و سنگین در بازار از ابتدای سال تاکنون تغییراتی داشته و شاهد افزایش قیمت چندین نوع لوازم یدکی خودروهای سبک و سنگین بوده‌ایم.

رئیس اتحادیه صنف فروشندگان لوازم یدکی اتومبیل سبک و سنگین اصفهان با بیان اینکه قیمت‌ها افزایش داشته اما این روند افزایشی مربوط به روزهای اخیر نیست، تصریح کرد: قیمت لوازم یدکی خودروهای سبک و سنگین نیز همزمان با موج افزایش قیمت کالاهای اساسی در کشور گران شده است.

معصومی اضافه کرد: از آخرین قیمت رینگ خودروی پراید و روند احتمالی افزایش آن در بازار اطلاعی ندارم.

وی ادامه داد: اغلب لوازم یدکی که از سوی واحدهای صنفی این اتحادیه در سطح شهر به فروش می‌رسد، تولید داخلی بوده و افزایش قیمت آن نیز به تصمیم کارخانجات تولید لوازم یدکی خودروهای سبک و سنگین باز می‌گردد.

رئیس اتحادیه صنف فروشندگان لوازم یدکی اتومبیل سبک و سنگین اصفهان با بیان اینکه تعیین‌کننده اصلی قیمت لوازم یدکی، کارخانجات تولیدی هستند، خاطرنشان کرد: کارخانجات تولیدی بر اساس نرخ مواد اولیه استفاده شده در روند تولید قطعات لوازم یدکی خودروهای سبک و سنگین نسبت به قیمت‌گذاری این محصولات اقدام می‌کنند.

معصومی یادآور شد: کارخانجات شاخص تولید کننده انواع لوازم یدکی خودروی سبک و سنگین در استان‌های خراسان رضوی و آذربایجان شرقی قرار دارند.

 اتحادیه صنف فروشندگان لوازم یدکی اتومبیل سبک و سنگین تهران پیش‌تر از افزایش قیمت برخی از محصولات واحدهای صنفی این اتحادیه در روند معاملات بازار خبر داده بود.

منبع: ایمنا

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس