روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ January 30 , 2023
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

کارشناس مسئول پیش‌بینی هوای استان اصفهان:

بارش‌ها تا ظهر دوشنبه در اصفهان ادامه دارد/کاهش ۸ درجه‌ای دما

  • کد خبر 14068
  • تاریخ خبر ۱۳۹۹/۰۹/۱۶

اصفهان - کارشناس مسئول پیش‌بینی هوای استان اصفهان گفت: سامانه بارشی تا ظهر فردا در استان اصفهان فعالیت خواهد داشت و سپس از مناطق شرقی خارج می‌شود.

حجت‌الله علی عسگریان با اشاره به بررسی نقشه‌های هواشناسی استان اصفهان در ۲۴ ساعت آینده اظهار داشت: سامانه بارشی تا اواسط روز دوشنبه در اکثر مناطق استان اصفهان و به ویژه مناطق شمالی فعال خواهد بود.

وی افزود: بر این اساس بارش باران در اکثر مناطق استان اصفهان، بارش برف در مناطق سردسیر و کوهستانی شمال استان، مه آلودگی، افزایش ابر و گاهی وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

کارشناس مسئول پیش‌بینی هوای استان اصفهان ادامه داد: همچنین اختلال در معابر شهری و روستایی استان اصفهان را نیز طی دو روز آینده خواهیم داشت.

وی در خصوص وضعیت دمایی استان اصفهان در ۲۴ ساعت آینده اظهار داشت: دما در استان بین سه تا پنج درجه سانتی‌گراد کاهش می‌یابد، ضمن اینکه از فردا تا پایان هفته کاهش محسوس دما را خواهیم داشت.

علی عسگریان دمای هوای اصفهان در ۲۴ ساعت آینده در گرم‌ترین و سردترین ساعات را به ترتیب هشت و چهار درجه سانتی‌گراد بالای صفر اعلام کرد و گفت: در این بازه زمانی چوپانان با دمای ۱۷ درجه سانتی‌گراد بالای صفر گرم‌ترین و بویین میاندشت و خوانسار با دمای چهار درجه سانتی گراد زیر صفر سردترین نقطه استان پیش بینی شده است.

منبع: مهر

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس