روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ May 12 , 2021
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

آخرین مهلت واریز وجه مسکن ملی در استان اصفهان اعلام شد

  • کد خبر 14020
  • تاریخ خبر ۱۳۹۹/۰۹/۰۶

بر اساس تصمیم‌گیری‌های به عمل آمده درجلسه شورای مسکن استان اصفهان، ۲۴ آذرماه به‌عنوان آخرین مهلت متقاضیان مسکن ملی این استان برای واریز آورده اولیه ۴۰ میلیون تومانی تعیین شد.

 به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی (اصفهان)، امیر زاغیان ضمن اعلام آخرین مهلت برای واریز آورده متقاضیان مسکن ملی این استان اظهار کرد: در جریان هشتاد و‌ دومین جلسه شورای مسکن استان اصفهان شش دستور کار تعیین شد که اقدامات لازم پیرامون آن در حال انجام است.

معاون مسکن و ساختمان راه و شهرسازی استان اصفهان افزود: از مهمترین مصوبات این جلسه، تعیین تکلیف نهایی متقاضیان طرح اقدام ملی استان بود که مطابق با آن آخرین زمانبندی برای متقاضیان مسکن ملی این استان جهت واریز آورده اولیه ۴۰ میلیون تومانی، از هم اکنون  تا حداکثر ۲۴ آذرماه سال جاری تعیین شد.

وی بیان داشت: متقاضیان این طرح پس از ثبت نام و دریافت پیامک، ۱۰ روز کاری فرصت دارند تا با مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت نسبت به تکمیل مدارک اقدام کنند که این مهلت برای متقاضیانی که در دوره‌های قبلی ثبت‌نام کردند تا ۲۹ آبانماه سال جاری بوده و به پایان رسیده است.

زاغیان افزود: جهت بررسی و تایید مدارک توسط متولیان (بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و شهرهای جدید) نیز فرصت ۱۰ روزه در نظر گرفته شده که آخرین مهلت آن ۹ آذرماه سالجاری است.

معاون مسکن و ساختمان راه و شهرسازی استان اصفهان با بیان اینکه پس از بررسی و تایید مدارک برای متقاضیان واجد شرایط پیامک واریز وجه ارسال می‌شود گفت: متقاضیان بعد از دریافت پیامک جهت وایز وجه اولیه ۱۵ روز فرصت دارند.

وی تصریح کرد: در صورت عدم اقدام توسط متقاضیان، از سامانه حذف و رد درخواست می‌شوند لذا این دسته از متقاضیان هیچ حقوق مکتسبه‌ای نخواهند داشت.

زاغیان خاطرنشان کرد: در صورتی که بنابه دلایلی همچون مشکلات تلفن همراه و ... متقاضیان پیامکی دریافت نکردند  موضوع را به صورت غیرحضوری به دفاتر پیشخوان دولت و یا متولی امر اطلاع دهند. چرا که این زمانبندی‌های تعیین شده به کارگزاران طرح اقدام ملی مسکن استان ابلاغ شده و مطابق با آن عمل می‌کنند.

معاون مسکن و ساختمان راه و شهرسازی استان اصفهان با بیان اینکه اجرای طرح اقدام ملی مسکن از جمله طرح‌هایی است که دولت در راستای رفع نیاز خانه اولی‌ها ارائه کرده است گفت: دستیابی به اهداف غائی این پروژه تعامل مناسب و همکاری ویژه تمامی دستگاه‌های اجرایی و متقاضیان را می‌طلبد.

منبع: فارس

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس