روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

جمعه ۰۳ بهمن ۱۳۹۹ January 21 , 2021
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

رییس پلیس راهور:

اصفهانی‌ها محدودیت‌ در تردد را جدی بگیرند

  • کد خبر 13992
  • تاریخ خبر ۱۳۹۹/۰۹/۰۳

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان گفت: از مردم این خطه می‌خواهیم محدودیت‌های کرونایی اعلام شده در ترددها را جدی بگیرند زیرا هرگونه تخلف بدون چشم پوشی با اِعمال جریمه همراه خواهد بود.

سرهنگ محمدرضا محمدی روز دوشنبه اظهار داشت: توصیه ما به مردم رعایت کامل محدودیت‌ها طبق اعلام ستاد مقابله با کروناست زیرا در این صورت می‌توان برای کنترل همه گیری بیماری کووید-۱۹ امید داشت.

وی ادامه داد: پلیس راهور اصفهان برای حفظ سلامت مردم به وظیفه خود عمل می‌کند و  جرایم را بدون اغماض برای افرادی که محدودیت تردد را جدی نمی گیرند لحاظ خواهد کرد.

رییس پلیس راهور اصفهان خاطرنشان کرد: اعلام محدودیت‌های کرونایی سبب کاهش عبور و مرور در سطح شهر نسبت به روزهای گذشته شده است اما با اینحال در روز نخست ۲۰۵ فقره جریمه برای متخلفان ثبت شد و این نشان می‌دهد شماری از شهروندان همسو با محدودیت‌ها نیستند.

محمدی درباره شهروندانی که خودرویی با پلاک غیر از محل سکونت خود دارند گفت: این رانندگان لازم است که مدارکی دال بر سکونت در آن منطقه برای مثال بیمه نامه همراه داشته باشند تا به ماموران راهور ارائه کنند در غیر اینصورت جریمه خواهند شد.

وی در خصوص اعمال جریمه خودروی این اشخاص بوسیله دوربین تصریح کرد: لازم است رانندگانی که با این مورد مواجه می‌شوند پس از اتمام دوره محدودیت‌ها با در دست داشتن مدارک محل سکونت برای رفع جرایم به پلیس راهور منطقه مراجعه کنند.

بر اساس آخرین مصوبات ستاد مقابله با کرونا خروج خودروهای شخصی با پلاک بومی و ورود خودروهای شخصی با پلاک غیربومی به شهرها و تردد با هر پلاکی از ساعت ۲۱ تا چهار بامداد ممنوع است.

مجموع بیماران کووید-۱۹ در کشور به ۸۵۴ هزار و ۳۶۱ نفر شمار جانباختگان قطعی این بیماری در کشور به ۴۴ هزار و ۸۰۲ نفر رسیده است و ۲۷ استان همچنان در وضعیت قرمز کرونا هستند.

 استان‌های تهران، اصفهان، قم، آذربایجان شرقی، خراسان جنوبی، سمنان، قزوین، لرستان، اردبیل، خوزستان، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، گیلان، بوشهر، زنجان، ایلام، خراسان رضوی، مازندران، چهارمحال و بختیاری، البرز، آذربایجان غربی، مرکزی، کرمان، خراسان شمالی، همدان، یزد و کردستان در وضعیت قرمز قرار دارند و استانهای هرمزگان، فارس، گلستان و سیستان و بلوچستان نیز در وضعیت نارنجی و زرد هستند.

منبع: ایرنا

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس