روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ March 03 , 2021
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

در ۲۴ ساعت آینده؛

دمای هوای اصفهان ۵ درجه کاهش می‌یابد/لغزندگی محورهای مواصلاتی

  • کد خبر 13979
  • تاریخ خبر ۱۳۹۹/۰۹/۰۲

اصفهان - کارشناس مسئول پیش‌بینی هوای استان اصفهان در خصوص وضعیت دمایی استان اصفهان در ۲۴ ساعت آینده گفت: در این بازه زمانی کاهش پنج درجه‌ای دمای هوا را خواهیم داشت.

حجت‌الله علی عسگریان  با اشاره به بررسی نقشه‌های هواشناسی استان اصفهان در سه روز آینده اظهار داشت: بررسی نقشه‌های هواشناسی بیانگر فعالیت سامانه بارشی در استان اصفهان تا امشب است.

وی افزود: بر این اساس وضعیت جوی در اکثر مناطق استان اصفهان نیمه ابری، گاهی افزایش ابر، وزش باد نسبتاً شدید و بارش باران در اکثر مناطق و بارش برف در مناطق سردسیر و برفی است.

کارشناس مسئول پیش‌بینی هوای استان اصفهان با بیان اینکه مه آلودگی و کاهش دید نیز در اکثر محورهای مواصلاتی استان اصفهان پیش‌بینی می‌شود، اضافه کرد: این سامانه به تدریج از امشب از مناطق شرقی استان خارج خواهد شد.

وی با بیان اینکه برای روز دوشنبه افزایش ابر را در اکثر مناطق استان اصفهان داریم، ادامه داد: از روز پنجشنبه نیز سامانه بارشی جدیدی در استان فعال می‌شود.

بارش ۷۱ میلیمتر بارش و ۲۰ سانتیمتر برف در فریدونشهر

علی عسگریان در خصوص میزان بارش‌های ۲۴ ساعت اخیر در استان اصفهان اظهار داشت: فریدونشهر با ۷۱ میلی‌متر بارش و ۲۰ سانتی‌متر برف دارای بیشترین بارش بوده و پس از آن چادگان با ۴۴ میلیمتر بارش، بویین میاندشت با ۴۳ میلیمتر بارش، خوانسار با ۳۸ میلیمتر بارش، داران با ۳۰ میلیمتر بارش، گلپایگان با ۲۰ میلیمتر بارش، سمیرم با ۱۱ میلیمتر بارش، زرین شهر ۶ میلیمتر بارش، کاشان با ۶ میلیمتر بارش و نطنز با پنج میلیمتر باران بیشترین بارش را ثبت کرده‌اند.

وی درباره وضعیت دمایی استان اصفهان در ۲۴ ساعت آینده ابراز داشت: در این بازه زمانی کاهش پنج درجه‌ای دمای هوا را خواهیم داشت.

کارشناس مسئول پیش‌بینی هوای استان اصفهان با بیان اینکه د ۲۴ ساعت آینده دمای هوای شهر اصفهان در گرم‌ترین و خنک‌ترین ساعات به ترتیب بین دمای سه و ۱۲ درجه سانتی‌گراد در نوسان است، اضافه کرد: همچنین در این بازه زمانی ورزنه با دمای ۱۴ درجه سانتی‌گراد بالای صفر گرم‌ترین و بویین میاندشت با دمای هوای پنج درجه سانتی‌گراد زیر صفر خنک‌ترین نقطه استان اصفهان پیش‌بینی شده است.

منبع: مهر

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس