روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

چهارشنبه ۰۱ بهمن ۱۳۹۹ January 19 , 2021
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

کارشناس مسئول پیش‌بینی هوای استان اصفهان:

آسمان اصفهان تا روز یکشنبه ناآرام است/کاهش ۳ درجه‌ای دما

  • کد خبر 13958
  • تاریخ خبر ۱۳۹۹/۰۸/۲۸

اصفهان - کارشناس مسئول پیش‌بینی هوای استان اصفهان گفت: وضعیت جوی استان اصفهان تا روز یکشنبه هفته آینده ناآرام پیش‌بینی می‌شود که همراه با بارش باران و برف در اکثر نقاط استان خواهد بود.

حجت‌الله علی عسگریان با اشاره به بررسی آخرین نقشه‌های هواشناسی استان اصفهان اظهار داشت: بررسی این نقشه‌ها بیانگر جوی نسبتاً ً ناپایدار طی امروز و ورود سامانه ناپایدار بارشی جدید به استان از روز جمعه از سمت غرب است.

وی افزود: بر این اساس آسمان استان اصفهان طی امروز و فردا به شکل قسمتی ابری، گاهی افزایش ابر و وزش باد پیش بینی می‌شود.

کارشناس مسئول پیش‌بینی هوای اصفهان با بیان اینکه طی امروز و فردا در مناطق شرق و شمال استان بارش‌های پراکنده و در ارتفاعات و مناطق سردسیر بارش برف را داریم، ادامه داد: همچنین از بعد از ظهر روز جمعه تا یک شنبه با توجه به ورود سامانه بارشی از غرب استان اصفهان، بارش باران در همه مناطق پیش‌بینی می‌شود و در ارتفاعات و مناطق سردسیر نیز بارش برف را خواهیم داشت.

وی اضافه کرد: در مناطق مرکزی و کلانشهر اصفهان نیز برای نیمه اول روز شاهد افزایش غلظت آلاینده‌ها و غبار صبحگاهی خواهیم بود.

پیش‌بینی پدیده مه‌آلودگی و وزش باد نسبتاً شدید از جمعه تا یکشنبه

علی عسگریان با بیان اینکه مه آلودگی و وزش باد نسبتاً شدید نیز در روزهای یکشنبه تا جمعه برای استان اصفهان پیش‌بینی می‌شود، ادامه داد: از روز دوشنبه جوی پایدار برای استان پیش‌بینی می‌شود.

وی در خصوص وضعیت دمایی استان اصفهان طی ۲۴ ساعت آینده نیز اظهار داشت: در این بازه زمانی کمینه دمای هوای استان بین یک تا سه درجه سانتی‌گراد کاهش پیدا می‌کند.

کارشناس مسئول پیش‌بینی هوای استان اصفهان دمای هوای شهر اصفهان طی ۲۴ ساعت آینده در گرم‌ترین و خنک‌ترین ساعات را به ترتیب ۱۷ و سه درجه سانتی‌گراد بالای صفر اعلام کرد و گفت: در این بازه زمانی چوپانان با دمای هوای ۲۰ درجه سانتی‌گراد گرم‌ترین و بویین میاندشت با دمای هوای پنج درجه سانتی‌گراد زیر صفر خنک‌ترین نقطه استان پیش‌بینی می‌شود.

منبع: مهر

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس