روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۹ December 05 , 2020
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

موج تازه بارش‌ها در اصفهان از جمعه آغاز می‌شود

  • کد خبر 13949
  • تاریخ خبر ۱۳۹۹/۰۸/۲۷

رئیس اداره پیش‌بینی هواشناسی از ورود موج تازه بارش‌ها به استان اصفهان از روز جمعه خبر داد و گفت: بارندگی مطلوب‌تری نسبت به روزهای گذشته در سطح استان شاهد خواهیم بود.

فاطمه زهرا سیدان  با اشاره به تداوم فعالیت سامانه ناپایدار بارشی در سطح استان اصفهان، اظهار کرد: بارندگی‌های مطلوبی را با تقویت امواج بارشی از روز جمعه تا شنبه در سطح استان شاهد خواهیم بود.

وی افزود: امروز و فردا آسمان بسیاری از مناطق قسمتی ابری، گاهی افزایش ابر و وزش باد و در مناطق شمال، شرق و غرب استان بارش باران و در ارتفاعات و مناطق سردسیر بارش برف پیش‌بینی می‌شود.

رئیس اداره پیش بینی هواشناسی استان اصفهان با اشاره به بارندگی‌های ۲۴ ساعت گذشته، گفت: بیشترین بارش از شهر گلپایگان با میانگین ۲.۶ میلی متر و چادگان با میانگین یک میلی متر گزارش شده است.

وی با بیان اینکه غبار صبحگاهی همچنان پدیده غالب مناطق مرکزی و کلان شهر اصفهان است، ادامه داد: بیشینه و کمینه دمای هوای کلانشهر اصفهان در ساعات پیش رو بین ۱۸ و پنج درجه سانتی گراد بالای صفر در نوسان است.

سیدان با اشاره به اینکه دمای هوا در ۲۴ ساعت آینده تغییر محسوسی ندارد، اضافه کرد: خور وبیابانک با دمای ۱۹ درجه سانتی گراد بالای صفر و کبوتر آباد با دمای صفر درجه به ترتیب گرم‌ترین و سردترین مناطق استان پیش بینی می‌شود.

منبع: ایمنا

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس