روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

چهارشنبه ۰۷ آبان ۱۳۹۹ October 28 , 2020
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

پیش‌بینی وضعیت جوی روزدوشنبه ۹۹/۷/۱4 و روز ‌ ‌سه‌شنبه ۱۹/۷/۱۵

  • کد خبر 13751
  • تاریخ خبر ۱۳۹۹/۰۷/۱۴

کارشناس اداره پیش‌بینی هواشناسی استان اصفهان گفت:بارش‌های رگباری همراه با رعد و برق و وزش باد شدید لحظه‌ای بسیاری از مناطق به ویژه نیمه شمالی استان اصفهان را فرامی‌گیرد.

ابراهیم هنرمند کارشناس اداره پیش بینی هواشناسی استان اصفهان با اشاره به گذر امواج ناپایدار از روی استان اصفهان در روز‌های آینده، اظهار کرد: وضعیت جوی بسیاری از مناطق صاف تا کمی ابری، گاهی افزایش ابر و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

او با بیان اینکه بارش‌های پراکنده و گاهی رگبار و رعد و برق مناطق غربی و شمالی استان را فرامی‌گیرد، افزود: اوج ناپایداری‌ها فردا دوشنبه به ویژه در نیمه شمالی استان به شکل بارش باران و وزش باد شدید لحظه‌ای و رگبار و رعد و برق است.

کارشناس اداره پیش بینی هواشناسی استان اصفهان با بیان اینکه دمای هوا در ۲۴ ساعت آینده تغییر محسوسی ندارد، ادامه داد: بیشینه دما در کلانشهر اصفهان امروز به ۳۱ درجه سانتی گراد بالای صفر و کمینه دما صبح فردا به ۱۳ درجه سانتی گراد بالای صفر می‌رسد.

او اضافه کرد: در این بازه چوپانان با دمای ۳۳ درجه سانتی گراد بالای صفر و بوئین و میاندشت با دمای ۶ درجه سانتی گراد بالای صفر به ترتیب گرم‌ترین و خنک‌ترین مناطق استان پیش بینی می‌شود.

اداره کل هواشناسی استان اصفهان همچنین در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که بارش‌های رگباری و رعد و برق، وزش باد شدید لحظه‌ای از روز دوشنبه ۱۴ مهر بسیاری از مناطق به ویژه نیمه شمالی استان را فرامی گیرد و احتمال لغزندگی جاده‌ها به دلیل بارش رگباری، آسیب به محصولات کشاورزی و باغی به دلیل وزش باد شدید لحظه‌ای و کاهش دید افقی و کیفیت هوا و احتمال اختلال در تردد محور‌های شرق، شمال و مرکز استان وجود دارد؛ همچنین آسیب به سازه‌های موقت و احتمال شکستن درختان فرسوده بر اثر وزش باد شدید دور از انتظار نیست.

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس