روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ September 20 , 2020
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

خیز بلند اصفهان در شمار مبتلایان کرونا

  • کد خبر 13660
  • تاریخ خبر ۱۳۹۹/۰۶/۲۲

رییس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: وضعیت استان اصفهان به لحاظ ابتلای موارد مثبت قطعی به بیماری کرونا در حال افزایش به سمت یک قله جدید است.

طاهره چنگیز  رییس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: متاسفانه افزایش تعداد موارد مثبت قطعی جدید ویروس کرونا در استان مشاهده می‌شود که باید تدابیر ویژه‌ای اتخاذ شود و مردم نیز همه موارد شیوه نامه های  بهداشتی را جدی بگیرند. مراقبت جدی و اقدامات همه جانبه از سوی مسئولان استان و مردم الزامی است تا مبتلایان شناسایی و قرنطینه شوند.

او  اظهارکرد: در صورتی که موارد مبتلا به کرونا افزایش یابد بیمارستان‌ها آمادگی کامل برای خدمت رسانی دارند.با توجه به خیزی که استان اصفهان در حال تجربه است، امیدواریم این خیز نمود در موارد بستری نداشته باشد و اقدامات سرپایی به نحو مناسب انجام شود.
رییس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ادامه داد:بحث آموزش و پرورش اولویت بوده و به هیچ عنوان نباید متوقف شود، اما در این شرایط باید روش آموزش تغییر کند.مسلم است که آموزش حضوری موثرتر و ارزشمندتر از آموزش غیر حضوری است از این رو به والدین توصیه می‌کنم اگر امکان انجام و پشتیبانی از آموزش غیر حضوری فرزند خود را دارند در این شرایط بحرانی استان فرزندان را به مدرسه نفرستند.

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس