روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

چهارشنبه ۰۴ خرداد ۱۴۰۱ May 24 , 2022
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

انهدام باند سرقت خودرو در اصفهان

  • کد خبر 13643
  • تاریخ خبر ۱۳۹۹/۰۶/۱۸

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت: طی روز‌های گذشته ۱۶ دستگاه خودروی وانت مزدا مسروقه کشف و به مالکان مسترد شده است.

سرهنگ حسین ترکیان رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان  گفت: به دلیل افزایش وقوع سرقت خودروهای وانت مزدا در گذشته نزدیک موضوع به صورت ویژه در دستور کار همکاران ما در دایره مبارزه با سرقت وسایل نقلیه پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

 او ادامه داد: در این رابطه تعامل قضایی مناسب و هدایت قضایی موثری انجام پذیرفت و برآورد اطلاعاتی همکاران ما حکایت از ارتکاب ۵ نفر از سارقان سابقه دار حرفه ای در امر سرقت های خودروی وانت مزدا بود که گاها از این خودروها جهت سرقت‌های اماکن نیز استفاده می کردند.

 رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان بیان کرد: با انجام عملیاتی مشترک در سه نقطه شهرستان مرکز استان محل اختفای این سارقان شناسایی و در اقدامی غافلگیرانه دستگیر شدند وطی روزهای گذشته تعداد ۱۶ دستگاه خودروی وانت مزدا مسروقه کشف و به مالکان مسترد شده است.


ترکیان ادامه داد: ارزش اموال مکشوفه بالغ بر بیست و پنج میلیارد ریال است، به شهروندان توصیه می‌کنیم استفاده از وسایل ایمنی و بازدارنده در پیشگیری از سرقت را جدی بگیرند، استفاده از قفل پدال، قفل فرمان، دزدگیر و پارک خودرو در محل ایمن می‌تواند در کاهش وقوع سرقت موثر باشد انتظار داریم شهروندان به توصیه‌های پلیس به دقت عمل کنند تا آسیب پذیری آن ها در بحث سرقت خودرو کاهش پیدا کند.

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس