روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ September 20 , 2020
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

خیزش گرد و خاک در برخی مناطق استان اصفهان

  • کد خبر 13547
  • تاریخ خبر ۱۳۹۹/۰۵/۱۵

رئیس اداره پیش‌بینی هواشناسی استان اصفهان گفت:وزش باد و خیزش گرد و خاک امروز مناطق شمال، شمال شرق و جنوب شرق استان را دربرمی گیرد.

فاطمه زهرا سیدان رئیس اداره پیش بینی هواشناسی استان اصفهان اظهار کرد: نقشه‌های هواشناسی بیانگر تداوم جوی به نسبت ناپایدار در سطح استان اصفهان است بر این اساس آسمان بسیاری از مناطق صاف و در ساعات بعد از ظهر و شب افزایش ابر و وزش باد پیش بینی می‌شود.

او با بیان این که وزش باد و خیزش گرد و خاک امروز مناطق شمال، شمال شرق و جنوب شرق استان را دربرمی گیرد، افزود: امشب و صبح فردا کاهش کیفیت هوا را در مناطق شرقی و مرکزی به ویژه کلانشهر اصفهان شاهد خواهیم بود و هوا در شرایط ناسالم قرار می‌گیرد، اما این پدیده شدید نیست.

رئیس اداره پیش بینی هواشناسی استان اصفهان با بیان این که دمای هوا در ۲۴ ساعت آینده بین یک تا دو درجه سانتی گراد کاهش می‌یابد، ادامه داد: بیشینه دما در کلانشهر اصفهان امروز به ۳۷ درجه سانتی گراد بالای صفر و کمینه دما صبح فردا به ۲۳ درجه سانتی گراد بالای صفر می‌رسد.

او اضافه کرد: خور و بیابانک و چوپانان با دمای ۴۱ درجه سانتی گراد بالای صفر و بویین میاندشت با دمای هشت درجه سانتی گراد بالای صفر به ترتیب گرم‌ترین و خنک‌ترین مناطق استان پیش بینی می‌شود در حالی که روز گذشته بیشینه دمای هوا در خور و بیابانک به ۴۵ درجه سانتی گراد نیز رسید، اما امروز کاهش چهار درجه‌ای دما را در این مناطق شاهد هستیم.

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس