روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

چهارشنبه ۰۶ مرداد ۱۴۰۰ July 28 , 2021
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

طرح جداسازی هوشمند ایستگاه‌های اتوبوس اصفهان

  • کد خبر 13139
  • تاریخ خبر ۱۳۹۹/۰۱/۳۰

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان و حومه گفت:نشانه‌گذاری فاصله اجتماعی در محدوده ایستگاه‌ها و پایانه‌ها با نصب استیکر و رنگ‌آمیزی محدوده ایستگاه‌های مهم با حداقل ۱.۵مترفاصله انجام شده است.

قدرت افتخاری مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان و حومه اظهار کرد: نشانه‌گذاری فاصله اجتماعی در محدوده ایستگاه‌ها و پایانه‌ها با نصب استیکر و رنگ‌آمیزی محدوده ایستگاه‌های مهم با حداقل ۱.۵مترفاصله انجام شده است.

او افزود: طراحی و نصب پوستر با محتوای رعایت فاصله گذاری اجتماعی هوشمند با همکاری حوزه حمل و نقل و ترافیک و اداره سلامت سازمان فرهنگی اجتماعی در ایستگاه‌ها و پایانه‌ها انجام شده و این پوستر‌ها در دو سایز ۷۰×۵۰ ویژه اتوبوس‌ها، ایستگاه‌های BRT و پایانه‌ها و ۵۰×۹۵ ویژه ایستگاه‌های ثابت سطح شهر طراحی و چاپ شده است.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان و حومه تصریح کرد: نیروی انسانی در پایانه‌ها و ایستگاه‌ها تحت عنوان مدافعان سلامت اتوبوسرانی جهت آموزش به مسافران به منظور استفاده الزامی از ماسک و دستکش و ضدعفونی کردن دست‌ها و پرداخت کرایه به صورت صرفا الکترونیکی و جلوگیری از پرداخت نقدی کرایه مستقر شده و تعدادی ماسک با همکاری دانشگاه علوم پزشکی اصفهان تهیه و به مسافرانی که ماسک همراه نداشتند هدیه داده شده است.

او با بیان اینکه ضد عفونی اتوبوس‌ها طبق روال شب‌ها در توقفگاه‌ها و روز‌ها در ابتدا و انتهای خطوط انجام می‌شود، گفت: با همکاری شهروندان و رعایت پروتکل‌های بهداشتی، حمل و نقل عمومی را از انتشار ویروس کرونا مصون خواهیم کرد.

افتخاری گفت: خط‌کشی طرح جداسازی هوشمند ایستگاه‌های اتوبوس در ایستگاه‌های جابر مقابل شهرداری، کاوه سه راه ملک شهر، پل چمران ابتدای ردانی پور، کاوه مقابل سوانح سوختگی، کاوه ایستگاه ۲۵ آبان، کاوه مقابل ترمینال بابلدشت، کاوه مقابل ترمینال کاوه، جنوب میدان علی‌خانی انجام شده است.

منبع:ایمنا

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس