روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

دوشنبه ۱۶ تير ۱۳۹۹ July 06 , 2020
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

افزایش خطوط اتوبوسرانی کلانشهر اصفهان

  • کد خبر 13135
  • تاریخ خبر ۱۳۹۹/۰۱/۲۷

مدیرعامل شرکت واحداتوبوسرانی اصفهان گفت: از هفته آینده با فعال شدن تعداد بیشتری از صنوف بر خطوط ناوگان اتوبوسرانی افزوده می شود.

قدرت افتخاری مدیرعامل شرکت واحداتوبوسرانی اصفهان و حومه با بیان اینکه تاکنون بیش از ۵۰۰ اتوبوس در کلان شهر اصفهان فعال است گفت: با توجه به کاهش ۸۵ درصدی بهره برداران خطوط اتوبوسرانی به علت تعطیلی مدارس و برخی صنوف، از هفته آینده با فعال شدن تعداد بیشتری از صنوف بر خطوط ناوگان اتوبوسرانی افزوده می‌شود.

قدرت افتخاری افزود: با توجه به مصوبات ستاد استانی مقابله با کرونا به غیر از خطوط مرتبط با حومه و مترو، بقیه خطوط با ۶۳ خط فعال است و با رصد و گزارش روزانه به تدریج بر خطوط افزوده خواهد شد.

او با اشاره به افزایش قیمت ناوگان اتوبوسرانی اصفهان و حومه گفت: با توجه به مصوبه شورای اسلامی شهر اصفهان و تأیید فرمانداری شهرستان اصفهان نرخ کرایه اتوبوس ۲۵ درصد افزایش یافت.

افتخاری با بیان اینکه کرایه خطوط در روز‌های تعطیل با ۱۵ درصد افزایش نسبت به روز‌های عادی اعمال می‌شود، افزود: چنانچه کارت بلیت الکترونیک بدون شارژ باشد و یا مسافر این کارت را همراه نداشته باشد مبلغ ۲ هزار تومان با کارت بلیت راننده یا بازرس اعمال می‌شود.

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس