روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

یکشنبه ۲۸ دى ۱۳۹۹ January 17 , 2021
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

پارک ساحلی- جنگلی ناژوان اصفهان بسته شد

  • کد خبر 13007
  • تاریخ خبر ۱۳۹۹/۰۱/۰۴

همه راه‌های اصلی و ورودی منتهی به پارک ساحلی- جنگلی ناژوان اصفهان براساس دستورالعمل ستاد مقابله با کرونا و به‌منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا تا اطلاع بعدی مسدود شده است.

 سید رسول هاشمیان مدیر طرح ساماندهی ناژوان گفت: بنا به دستورالعمل‌های ابلاغی از سوی ستاد مقابله با کرونا به‌منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا تمامی ورودی‌های منتهی به مجموعه ناژوان تا اعلام بعدی این ستاد بسته خواهد بود.

هاشمیان افزود: همه مراکز از جمله آکواریوم، باغ پرندگان، موزه صدف‌ها، باغ خزندگان، باغ موزه پروانه‌ها، تله‌سیژ و پارک بادی و بازی کودکان در پارک جنگلی ناژوان تعطیل است.

او همچنین از ضدعفونی کردن مراکز گردشگری ناژوان برای جلوگیری از شیوع کرونا خبر داد و تصریح کرد: تمام مراکز گردشگری ناژوان، مجموعه‌های تفریحی، سرویس‌های بهداشتی و ساختمان اداری مدیریت طرح ساماندهی ناژوان ضدعفونی می‌شود.

مدیر طرح ساماندهی ناژوان از شهروندان خواست به منظور قطع زنجیره ابتلا به ویروس کرونا نوروز امسال را در خانه بمانند.

پارک جنگلی و ساحلی ناژوان یکی از مراکز تفریحی و گردشگری شهر اصفهان است.

منطقه جنگلی ناژوان از معدود باغ‌های اصفهان است که از جریان توسعه و گسترش شهر تا اندازه‌ای ایمن مانده و همچنان به هوای شهر لطافت و تازگی می‌بخشد.

این گردشگاه یکی از نقاط سرسبز و خرم حاشیه زاینده رود است و سرچشمه اکثر مادی‌های شهر اصفهان محسوب می‌شود.

در این منطقه فضاهایی همچون تله سیژ، زمین‌های ورزشی، استخر، کمپینگ، زمین‌های بازی کودکان، ایستگاه‌های درشکه سواری، اسب سواری، قایق‌رانی و محوطه دوچرخه‌سواری زیر نظر مدیریت طرح ساماندهی ناژوان وابسته به شهرداری اصفهان برای استفاده عموم فراهم شده است.

شمار جان‌باختگان بیماری کرونا در استان اصفهان تا سوم فروردین نزدیک به ۲۰۰ تَن رسید و این خطه همچنان در وضعیت هشدار و قرمز شیوع کرونا قرار دارد.

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس