روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

دوشنبه ۱۶ تير ۱۳۹۹ July 06 , 2020
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

تمام معابر اصلی و ورودی های ناژوان بسته می شود

  • کد خبر 12973
  • تاریخ خبر ۱۳۹۸/۱۲/۲۵

مدیر طرح ساماندهی ناژوان اصفهان گفت:برای جلوگیری از بروز حوادث در چهارشنبه آخرسال روزهای سه شنبه و چهارشنبه هفته جاری تمام معابر اصلی و ورودی های ناژوان بسته خواهد شد.

رسول هاشمیان مدیر طرح ساماندهی ناژوان اصفهان با اشاره به اقدامات پیشگیرانه مجموعه مدیریت ناژوان برای جلوگیری از بروز حوادث در چهارشنبه آخرسال، اظهار داشت: به همین منظور روز سه شنبه و چهارشنبه هفته جاری تمام معابر اصلی و ورودی‌های ناژوان بسته خواهد شد.

او با اشاره به بستن راه‌های فرعی و دسترسی‌های محلی به ناژوان هم تصریح کرد: این اقدام نیازمند حکم از مراجع انتظامی است و شهرداری اختیاری برای بستن این مسیر‌ها ندارد.

مدیر طرح ساماندهی ناژوان اصفهان افزود: از یک هزار و ۲۰۰ هکتار عرصه ناژوان فقط ۳۰۰ هکتار آن یعنی ۳۰ درصد، در اختیار شهرداری اصفهان است و با کسر بخشی از رودخانه زاینده رود در این محدوده، ۵۵۰ هکتار از مجموعه ناژوان جزو اراضی و املاک مردم به شمار می‌رود و شهرداری در این بخش نمی‌تواند ممنوعیتی برای تردد کشاورزان و اهالی ایجاد کند. ضمن اینکه حدود هزار واحد مسکونی در این محدوده وجود دارد و عملاً چنین کاری امکان پذیر نیست.

او اظهار کرد: با این وجود گشت‌های شهرداری در روز چهارشنبه سوری در همه بخش‌های ناژوان برای پیشگیری از بروز آتش سوزی یا حوادث ناشی از چهارشنبه سوری فعال خواهد بود و نظارت خواهند داشت.

هاشمیان با اشاره به محدودیت‌های اعمال شده برای مجموعه ناژوان با توجه به شیوع ویروس کرونا گفت: همه بخش‌های تفریحی و گردشگری ناژوان حداقل تا ۱۵ فروردین ماه ۹۹ تعطیل است و تنها بخش فضای سبز در اختیار شهروندان است که برای توقف شیوع ویروس از همشهریان درخواست می‌کنیم تا زمان رفع این مشکل، از حضور در این بخش هم خودداری کنند.

او بیان کرد: با توجه به تعطیلی بخش‌های تفریحی ناژوان، شیفت‌های نوروزی همکاران ما در مجموعه هم به بازدید و نظارت محدود شده است.

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس