روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

دوشنبه ۱۶ تير ۱۳۹۹ July 06 , 2020
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

بازار گل و گیاه همدانیان تعطیل شد

  • کد خبر 12972
  • تاریخ خبر ۱۳۹۸/۱۲/۲۵

مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری اصفهان گفت: برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا بازار گل وگیاه همدانیان تا اطلاع ثانوی تعطیل شد.

محمد مجیری مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری اصفهان اظهار کرد: جمعه بازار‌های بعثت و خودرو نیز برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در راستای حفظ سلامت شهروندان و رعایت توصیه وزارت بهداشت، تعطیل شده است.

او با بیان اینکه بازار‌های کوثر تعطیل نشده بلکه به امکانات پیشگیری از شیوع ویروس کرونا تجهیز شده و روزانه چندین مرتبه ضدعفونی می‌شود، تصریح کرد: ساعت فعالیت این بازار‌ها همه روزه از هشت صبح تا ۲۳ شب یکسره است تا امکانات رفاهی بیشتری برای مردم ایجاد و از تجمع و تراکم مشتریان جلوگیری شود و بهره‌برداران بازار‌های کوثر موظف شده‌اند با استفاده از مواد ضدعفونی نسبت به گندزدایی و استرلیزه کردن تمام تجهیزاتی که مردم در بازار‌ها با آن در ارتباط هستند اقدام کنند.

مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری اصفهان خاطرنشان کرد: بر اساس مصوبه ستاد تنظیم بازار، مقرر شد ۲۰ درصد اقلام ضدعفونی کننده توزیعی شهر برای تأمین نیاز شهروندان در اختیار فروشگاه‌های کوثر شهرداری قرار می‌گیرد.

مجیری گفت: در حال حاضر ناظران بهداشتی مستقر در بازار‌ها نکات پیشگیرانه را به صورت تخصصی به کارکنان بازار و خریداران تذکر داده و اطلاع‌رسانی می‌کنند.

او با بیان اینکه ناظران بهداشتی و بازرسان اداره کل دامپزشکی در بازار‌های کوثر استقرار دارند و بر کیفیت و سالم بودن مواد غذایی عرضه شده جهت تامین امنیت خاطر مردم نظارت دارند، تصریح کرد: هنگام ورود شهروندان به بازار‌های کوثر، دستکش، محلول ضدعفونی و آموزش‌های لازم به آن‌ها ارائه می‌شود.

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس