روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

دوشنبه ۱۶ تير ۱۳۹۹ July 06 , 2020
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

فروش بلیط قطار به صورت اینترنتی متوقف نشده است

  • کد خبر 12944
  • تاریخ خبر ۱۳۹۸/۱۲/۱۹

مدیر کل راه آهن استان اصفهان گفت: فروش بلیط قطار به صورت اینترنتی متوقف نشده و مردم در صورت تمایل به خرید بلیط قطار، می توانند از طریق اینترنت بلیط خودرا تهیه کنند.

سید رضا سادات حسینی مدیر کل راه آهن استان اصفهان با بیان اینکه نرخ بلیط قطار در روز‌های اخیر افزایش نیافته است، اظهار کرد: آخرین افزایش قیمت بلیط قطار مسافری مربوط به بازه زمانی تیرماه سال جاری است و پس از آن تاکنون افزایش قیمتی نداشته‌ایم.

او با اشاره به نزدیک شدن به ایام عید نوروز، افزود: برنامه‌ریزی برای افزایش قیمت بلیط در ایام عید نوروز انجام نشده است، اما ارتباط ریلی استان اصفهان با سایر استان‌ها در سایه شیوع ویروس کرونا و رعایت شرایط قرنطینه، تقریباً محدود شده و در طول این هفته تنها یک قطار مسافربری از مبدا اصفهان به مقصد مشهد حرکت کرده است.

مدیر کل راه آهن استان اصفهان با بیان اینکه قطار‌های باری اصفهان توقفی در ایستگاه‌های مسافربری ندارند، تصریح کرد: فعالیت قطار‌های باری از مبدا اصفهان همچون گذشته ادامه دارد و مشکلی در روند فعالیت آن‌ها با شیوع ویروس کرونا به وجود نیامده است.

سادات حسینی با بیان اینکه فروش بلیط قطار به صورت اینترنتی متوقف نشده و مردم در صورت تمایل به خرید بلیط قطار، قادر به خرید آن از طریق اینترنت هستند، اضافه کرد: خرید بلیط قطار مسافربری برای برخی مقاصد و بر اساس تکمیل ظرفیت قطار‌ها با مشکلی مواجه نشده و در حال حاضر بلیط قطار مسافربری از مبدا اصفهان به مقاصد مشهد و بندرعباس در دسترس است، اما قطار بندرعباس از مبدا اصفهان موقتاً تعطیل شده و فعالیتی ندارد.

او ادامه داد: قطار‌های مسافربری فعال در خطوط ریلی راه آهن اصفهان با نهایت ایمنی، پاک سازی و گندزدایی فعالیت می‌کنند و در حین حرکت قطار‌ها در مسیر ریلی، همه حفره‌ها و دستگیره‌ها، ورودی و خروجی‌ها هر نیم ساعت یک‌بار ضدعفونی و پاکسازی می‌شود.

منبع:ایمنا

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس