روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

چهارشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۹ April 08 , 2020
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

کاهش دو تا پنج درجه ای دمای هوای استان اصفهان

  • کد خبر 12885
  • تاریخ خبر ۱۳۹۸/۱۲/۰۷

کارشناس پیش بینی هوای استان اصفهان گفت:دمای هوا در ۲۴ ساعت آینده بین دو تا پنج درجه سانتی گراد سردتر می‌شود.

حجت الله علی عسگریان کارشناس پیش بینی هوای استان اصفهان با اشاره به گذر تدریجی امواج ناپایدار از استان، اظهار کرد: رگبار باران و برف، رعد و برق و وزش باد نسبتاً شدید در مناطق غربی استان اصفهان تا شامگاه چهارشنبه ادامه دارد.

او با بیان اینکه دمای هوا در ۲۴ ساعت آینده بین دو تا پنج درجه سانتی گراد سردتر می‌شود، افزود: بویین میاندشت با دمای هفت درجه سانتی گراد زیر صفر و چوپانان با دمای ۲۲ درجه سانتی گراد بالای صفر به ترتیب سردترین و گرم‌ترین مناطق استان خواهند بود.

علی عسگریان با بیان اینکه بارندگی شب گذشته در کلانشهر اصفهان ۱۰ میلی متر بوده است، افزود: بیشینه دما در این کلانشهر امروز به ۱۸ و کمینه دما صبح فردا به ۲ درجه سانتی گراد بالای صفر می‌رسد.

کارشناس پیش بینی هوای استان اصفهان با بیان اینکه در دو روز گذشته نزدیک به ۱۰۰ میلی متر بارندگی در فریدونشهر ثبت شده است، اضافه کرد: بیشترین بارش‌های ۲۴ ساعت گذشته در ایستگاه‌های هواشناسی از فریدونشهر با میانگین ۶۲ میلی متر، خوانسار با میانگین ۵۸ میلی متر، بویین میاندشت با میانگین ۴۶ میلی متر، سمیرم با میانگین ۳۰ میلی متر، داران با میانگین ۲۸ میلی متر، زرین شهر و دهاقان با میانگین ۱۹ میلی متر، چادگان و گلپایگان با میانگین ۱۸ میلی متر و نجف آباد با میانگین ۱۷ میلی متر گزارش شده است.

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس