روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

جمعه ۲۲ فروردین ۱۳۹۹ April 09 , 2020
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

روزنامه عربستانی خبر داد؛

بررسی لغو لیگ قهرمانان آسیا در AFC

  • کد خبر 12870
  • تاریخ خبر ۱۳۹۸/۱۲/۰۶

اکنون یک روزنامه عربستانی خبر عجیبی منتشر کرده و مدعی شده با شرایط کنونی، کنفدراسیون آسیا جلسه ای با موضوع کرونا و حول احتمال لغو این فصل از مسابقات را در دستور کار قرار داده است.

بیماری کرونا که منشا آن از چین بوده، در حال حاضر کشورهای مختلفی از این قاره را درگیر خود کرده و در روزهای گذشته خبرهای مختلفی از شیوع آن در کشورهای مختلفی از جمله ایران، عراق، امارات، کویت و... به گوش رسیده است. این در شرایطی است که چین، هنگ کنگ و کره و چند کشور آسیایی دیگر در حال نبردی سخت با این ویروس خطرناک و کشنده هستند.

 در عین حال این امیدواری وجود دارد که با گرم تر شدن هوا در بهار پیش رو این بیماری تحت کنترل قرار گیرد اما بر طبق پیش بینی های پزشکی نمی شود تا خرداد ماه  کرونا را کاملا کنترل کرد. بنابراین خبر روزنامه الریاضه مبنی بر لغو مسابقات به دلیل عدم برگزاری با تماشاگر رقابت‌ها در شرایط نرمال احتمالا چندان بیراه نیست.

 در صورت اتخاذ این تصمیم و تعطیلی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا، به نظر می رسد این مساله تاثیر زیادی در تصمیمات ورزشی کشورهای مختلف از جمله ایران داشته باشد. همچنین باید دید این مساله چه تاثیری بر سرنوشت چهار فیفادی در پیش که چهار مسابقه حساس انتخابی جام جهانی در آن برگزار می شود خواهد گذاشت.

 کمیته مسابقات ای اف سی تا چهار شنبه در این باره اعلام نظر می‌کند؛ البته یک سناریو هم لغو هفته سوم این رقابتهاست .

 

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس