روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

سه شنبه ۰۴ آذر ۱۳۹۹ November 24 , 2020
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

رونالدو رسما نامزد کرد

  • کد خبر 12702
  • تاریخ خبر ۱۳۹۸/۱۱/۱۵

کریستیانو رونالدو و جورجینا رودریگز رسما نامزد کردند.

جورجینا رودریگز نامزد کریستیانو رونالدو فوق ستاره دنیای فوتبال و باشگاه یوونتوس ایتالیا در جدیدترین مصاحبه خود اعلام کرد که با کریستیانو رونالدو چند وقتی است رسما نامزد کرده است.

البته در روز تولد جورجینا او رونالدو را همسر خطاب کرد که شائبه ازدواجشان را بیش از پیش افزایش داد، اما رونالدو هر بار در مصاحبه هایش این اتفاق را رد و اعلام کرده که هنوز نامزد هستند، اما به نظر می‌رسد هر ۲ قصد دارند تا در سکوت محض رسانه‌ای مراسم ازدواجی ترتیب دهند و بدون حضور برخی از سلبریتی‌های ورزشی ازدواجشان را رسمی کنند.

رودریگز و رونالدو به مدت ۲ سال با یکدیگر نامزد و در این ۲ سال اعلام کرده اند که علاقه‌ای به صحبت در مورد ازدواجشان با رسانه‌ها ندارند و هر بار روی به تکذیب این قضیه آورده اند. جورجینا همچنین در مورد نحوه آشنایی اش با رونالدو عنوان کرد: روز اول قد بلند و قیافه او مرا به خودش جذب کرد و در نهایت تعداد دفعاتی که یکدیگر را دیدیم افزایش پیدا کرد.  

وی افزود: من و کریستیانو نمی‌خواهیم فرزندانمان را در خانه  حبس کنیم. به آن‌ها وفاداری و عشق یاد می‌دهیم و باید آن‌ها بدانند که در دنیای واقعی و خارج از نام رونالدو زندگی می‌کنند. تمام تلاش ما بر این است تا زندگی حقیقی را برای آن‌ها ملموس کنیم


 

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس