روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۹ March 05 , 2021
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

حضور در تیم ملی قطعی می‌شود؟

چالش باشگاه سپاهان برای انتخاب جانشین امیر قلعه‌نویی

  • کد خبر 12560
  • تاریخ خبر ۱۳۹۸/۱۰/۲۳

در صورتی که امیر قلعه نویی به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال انتخاب شود، مسئولان باشگاه سپاهان با چالش بزرگی برای انتخاب جانشین وی مواجه خواهند بود.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران هنوز مشخص نشده است و بررسی ها و مذاکرات با گزینه های مختلف ایرانی ادامه دارد.

علی دایی، امیر قلعه نویی و یحیی گل محمدی  گزینه های داخلی نشستن روی نیمکت تیم ملی فوتبال ایران بودند که با گذشت زمان، به نظر می رسد قلعه نویی سرمربی فعلی سپاهان شانس بیشتری نسبت به گزینه های دیگر دارد.

این در حالی است که گفته می شود قلعه نویی شروط خود را برای نشستن روی نیمکت تیم ملی فوتبال ایران اعم از مسائل مالی و انتخاب اعضای کادرفنی را هم اعلام کرده است.

مسعود تابش مدیرعامل باشگاه سپاهان که با توجه به این اتفاق، سکوت رسانه ای کرده است جلسات متوالی با قلعه نویی داشته است اما هنوز مشخص نیست آیا تن به جدایی این مربی خواهد داد یا خیر.

باشگاه سپاهان که در کورس قهرمانی نوزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر به سر می برد، در صورت جدایی امیر قلعه نویی با چالش بزرگی مواجه خواهد شد و باید فردی را جایگزین قلعه نویی کند که این تیم را در این جایگاه حفظ کند. سپاهان که در دو سال گذشته با امیر قلعه نویی مجددا در جمع مدعیان قهرمانی قرار داشته است، احتمالا با جدایی وی مجددا وارد دورانی خواهد شد که نتایج خوب دو فصل اخیر را تحت تاثیر قرار بدهد.

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس