روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

سه شنبه ۰۴ آذر ۱۳۹۹ November 24 , 2020
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

بیرانوند از پرسپولیس کنار گذاشته شد

  • کد خبر 12393
  • تاریخ خبر ۱۳۹۸/۱۰/۰۲

علیرضا بیرانوند دروازه بان ملی پوش تیم فوتبال پرسپولیس به دلیل مشاجره با کالدرون از تمرین امروز و فهرست بازی جام حذفی کنار گذاشته شد.

پس از برگزاری آخرین تمرین تیم فوتبال پرسپولیس تهران قبل از سفر به آبادان برای دیدار با شهرداری ماهشهر در جام حذفی فوتبال ایران، علیرضا بیرانوند در صدد گفت‌وگو با کالدرون بود تا دلیل نیمکت نشینی خود را جویا شود، اما صحبت‌های آن‌ها به درگیری لفظی رسید تا او محل تمرین را ترک کند.

پیش از این قرار بر این بود بیرانوند در لیست ۱۸نفره تیم باشد و به آبادان سفر کند، اما پس از اتفاق امروز، کالدرون نام او را از لیست ۱۸ بازیکن نهایی خط زد.

پس از این موضوع، بیرانوند از ورزشگاه درفشی‌فر راهی محل باشگاه پرسپولیس شد تا با محمد حسن انصاری فرد، مدیرعامل پرسپولیس دیدار و گفت‌وگو کند.

کالدرون در شرایطی تصمیم به کنار گذاشتن بیرانوند از فهرست ۱۸ نفره پرسپولیس گرفته که از باشگاه خبر می‌رسد مسئولان باشگاه هم توقع این را نداشتند که او این چنین سختگیرانه نسبت به بیرانوند تصمیم بگیرد.

لازم به ذکر است، در چارچوب مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های جام حذفی فوتبال ایران، تیم‌های فوتبال پرسپولیس تهران و شهرداری ماهشهر فردا در ورزشگاه تختی آبادان به مصاف هم بروند. این دیدار قرار است ساعت ۱۵ برگزار شود.

 

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس