روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ August 09 , 2020
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

هوای اصفهان ناسالم می‌شود

  • کد خبر 12261
  • تاریخ خبر ۱۳۹۸/۰۹/۱۳

کارشناس پیش بینی هوای استان اصفهان گفت:به سبب پایداری جو پیش بینی می شود صبح فردا وضعیت کیفی هوا در شرایط ناسالم برای گروههای حساس خواهد بود.

ویکتوریا عزتیان کارشناس پیش بینی هوای استان اصفهان با اشاره به استقرار جوی پایدار در استان تا بعد از ظهر فردا پنجشنبه، اظهار کرد: وضعیت جوی بیشتر مناطق استان در این مدت به صورت قسمتی ابری، مه صبحگاهی، گاهی افزایش ابر و وزش باد خواهد بود.

او افزود: ساعات اولیه روز پنجشنبه به سبب پایداری جو کاهش کیفیت هوا و افزایش غلظت آلاینده‌ها پیش بینی می‌شود بر این اساس صبح فردا وضعیت کیفی هوا در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس خواهد بود.

کارشناس پیش بینی هوای استان اصفهان با اشاره به نفوذ سامانه ناپایدار بارشی به استان از اواخر روز پنجشنبه، گفت: از روز جمعه تا سه شنبه هفته آینده بارش برف و باران را در بیشتر مناطق به ویژه نیمه غربی استان شاهد خواهیم بود.

او اضافه کرد: اوج بارش‌ها روز شنبه و یکشنبه پیش بینی می‌شود و احتمال یخبندان به سبب کاهش دما در مناطق غربی و جنوبی استان وجود دارد.

عزتیان با بیان اینکه دمای هوا در ۲۴ ساعت آینده یک تا دو درجه سانتی گراد کاهش خواهد داشت، گفت: چوپانان با دمای ۱۹ درجه سانتی گراد بالای صفر و فریدونشهر با دمای شش درجه سانتی گراد زیر صفر به ترتیب گرمترین و سردترین مناطق استان خواهند بود.

او افزود: بیشینه دما در کلانشهر اصفهان امروز به ۱۵ درجه سانتی گراد بالای صفر و کمینه دما فردا به یک درجه سانتی گراد بالای صفر می‌رسد.

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس