روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

چهارشنبه ۱۸ تير ۱۳۹۹ July 08 , 2020
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

کارشناس هواشناسی:

آلودگی هوا تا روز دوشنبه در اصفهان ادامه دارد

  • کد خبر 12228
  • تاریخ خبر ۱۳۹۸/۰۹/۰۹

کارشناس مسئول پیش‌بینی هوای استان اصفهان با بیان اینکه شرایط کیفی هوا امروز و فردا در کلانشهر اصفهان ناسالم برای گروه‌های حساس است،گفت: روز دوشنبه با ورود امواج ناپایدار هوای شهر اصفهان سالم خواهد شد؛ روز سه‌شنبه نیز بارش برف و باران را در مناطق غربی و شمالی استان شاهد خواهیم بود.

زهرا سیدان با اشاره به تدوام پایداری جو تا اواخر روز یکشنبه در استان، اظهار کرد: وضعیت جوی و آسمان بیشتر مناطق در این مدت به صورت صاف تا قسمتی ابری پیش‌بینی می‌شود.

وی با بیان اینکه به سبب پایداری جو، سکون هوا و افزایش غلظت آلاینده های هوا امروز و فردا در مناطق مرکزی و صنعتی به ویژه کلانشهر اصفهان شرایط کیفی هوا ناسالم برای گروه‌های حساس خواهد بود، افزود: از روز دوشنبه با ورود امواج ناپایدار هوای شهر اصفهان سالم خواهد شد و تا اواخر وقت روز سه‌شنبه با فعالیت سامانه بارشی در استان، بارش برف و باران را در مناطق غربی و شمالی استان شاهد خواهیم بود.

کارشناس مسئول پیش‌بینی هوای استان اصفهان با اشاره به افزایش یک تا دو درجه بیشینه دمای هوا در ۲۴ ساعت آینده، ادامه داد: بویین میاندشت با دمای شش درجه سانتی‌گراد زیر صفر و چوپانان با دمای ۱۹ درجه سانتی‌گراد بالای صفر به ترتیب سردترین و گرمترین مناطق استان پیش‌بینی می شود.

سیدان گفت: بیسینه دمای هوا در کلانشهر اصفهان امروز به ۱۵ درجه سانتی‌گراد بالای صفر و کمینه دما فردا صبح به سه درجه سانتی‌گراد بالای صفر می رسد.

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس