روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

چهارشنبه ۱۸ تير ۱۳۹۹ July 08 , 2020
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

جو نسبتا پایدار تا دو روز آینده در استان اصفهان

  • کد خبر 12219
  • تاریخ خبر ۱۳۹۸/۰۹/۰۸

کارشناس پیش بینی هوای استان اصفهان گفت:ه دلیل پایداری نسبی جو و سکون هوا شرایط برای انباشته شدن آلاینده‌های جوی و کاهش کیفیت هوا و دید افقی در مناطق مرکزی از جمله کلانشهر اصفهان و مناطق صنعتی استان اصفهان وجود دارد.

ابراهیم هنرمند کارشناس پیش بینی هوای استان اصفهان با بیان این که بررسی نقشه‌های هواشناسی بیانگر استقرار جوی نسبتا پایدار در استان اصفهان است، اظهار کرد: این جو نسبتا پایدار تا دو روز آینده برقرار است و بر این اساس در اکثر مناطق استان وضعیت جوی به صورت قسمتی ابری تا نیمه ابری پیش‌بینی می‌شود.

او با توضیح اینکه در مناطق مرکزی از جمله کلانشهر اصفهان و مناطق صنعتی استان به دلیل پایداری نسبی جو و سکون هوا شرایط برای انباشته شدن آلاینده‌های جوی و کاهش کیفیت هوا و دید افقی وجود دارد، ادامه داد: با عبور موجی ناپایدار و ضعیف از نواحی غربی استان اصفهان شرایط برای بارش پراکنده در این مناطق مهیا می‌شود.

کارشناس پیش بینی هوای استان اصفهان با بیان اینکه دمای هوا در ۲۴ ساعت آینده یک یا دو درجه سانتی‌گراد افزایش خواهد داشت، افزود: همچنین طی ۲۴ ساعت آینده دمای شهرستان در گرم‌ترین ساعت به دمای ۱۵ درجه بالای صفر و حداقل دمای صبح فردا یک درجه بالای صفر خواهد بود.

او در خصوص گرم‌ترین و سردترین نقاط استان اصفهان طی ۲۴ ساعت نیز گفت: در این بازه زمانی خوروبیابانک با دمای ۱۷ درجه سانتی‌گراد بالای صفر گرم‌ترین و بویین میاندشت با دمای چهار درجه سانتی‌گراد زیر صفر سردترین نقطه استان اصفهان است.

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس