روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

چهارشنبه ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ January 22 , 2020
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

حریق ۲۸ دستگاه اتوبوس و ۶۹ بانک در جریان ناآرامی‌های سه روز گذشته

  • کد خبر 12151
  • تاریخ خبر ۱۳۹۸/۰۸/۲۸

معاون خدمات شهری شهردار اصفهان گفت:در جریان اتفاقات اخیر ۶۹ بانک آسیب دیده و ۲۸ دستگاه اتوبوس طعمه حریق شده، سه ساختمان شهرداری مناطق اصفهان مورد تعرض قرار گرفته و به دو پایگاه بسیج خسارات وارد شده است.

صبح امروز با حضور شهردار اصفهان، معاونان شهرداری و دیگر مدیران شهری جلسه ویژه‌ای جهت بررسی آسیب‌های وارده به شهر و تاسیسات شهری به دنبال ناآرامی‌های دو روز اخیر برگزار شد.

حسین امیری، معاون خدمات شهری شهردار اصفهان در این جلسه اظهار کرد: در روز‌های گذشته شرایط ویژه‌ای در شهر حاکم بود و همه باید کمک کنند تا از این شرایط سخت عبور کنیم.

او ادامه داد: در جریان ناآرامی‌های اخیر تعدادی از نیرو‌های شهرداری مورد آسیب قرار گرفتند و خودرو حمل زباله شهرداری طعمه حریق شد، اما در این شرایط شهرداری با تمام نیرو‌ها و از خودگذشتگی فعالیت داشت و البته بیشترین آسیب را دید.

معاون خدمات شهری شهردار اصفهان تأکید کرد: اموال عمومی شهر که متعلق به شهروندان است بیشترین خسارت را دیده که باید تدابیر ویژه برای رفع آن در نظر گرفته شود.

او با اشاره به خسارات و آسیب‌های وارد شده در جریان ناآرامی‌های سه روز گذشته گفت: در جریان اتفاقات اخیر ۶۹ بانک آسیب دیده و ۲۸ دستگاه اتوبوس طعمه حریق شده، سه ساختمان شهرداری مناطق اصفهان مورد تعرض قرار گرفته و به دو پایگاه بسیج خسارات وارد شده است.

امیری ادامه داد: وارد کردن خسارت به دو پایگاه مخابرات، دو کانکس پلیس، هفت پمپ بنزین، پنج کانکس ثابت جمع آوری بازیافت، یک خودرو حمل زباله، سه باب منزل مسکونی در مجاورت بانک‌ها و سه دوایر دولتی از دیگر آسیب‌های ناآرامی‌های روز‌های گذشته بوده است.

او گفت: در دو نامه به دستگاه‌های امنیتی درخواست برقراری امنیت را مطرح کرده‌ایم که امیدواریم مشکلات به زودی برطرف شود.

معاون خدمات شهری شهردار اصفهان تأکید کرد: در شرایط بحرانی شهر ۱۰۰ درصد مطلوب اداره نمی‌شود، اما با تدبیر می‌توان شرایط بهتری را رقم زد.

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس