روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

چهارشنبه ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ January 21 , 2020
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

صلواتی:

تمام خطوط اتوبوسرانی اصفهان فعال شد

  • کد خبر 12148
  • تاریخ خبر ۱۳۹۸/۰۸/۲۸

معاون حمل ونقل و ترافیک شهردار اصفهان گفت: در دو روز گذشته اختلالاتی در سرویس‌دهی اتوبوسرانی به شهروندان ایجاد شد، اما از صبح امروز تمام ۱۰۳ خط اتوبوسرانی اصفهان فعال شده است.

علیرضا صلواتی در برنامه رادیویی "سلام اصفهان" اظهار کرد: از صبح امروز(سه شنبه) تمام خطوط تندرو و کندروی اتوبوسرانی اصفهان فعال شده و نسبت به جابجایی شهروندان اقدام می‌کند.

وی با بیان اینکه در جریان ناآرامی‌های روزهای اخیر ۲۸ دستگاه اتوبوس شهر به طور کامل از بین رفت، گفت: در چند روز گذشته به ۶۰ دستگاه اتوبوس شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان خسارت وارد شد.

معاون حمل ونقل و ترافیک شهردار اصفهان با اشاره به شروع فعالیت خط یک قطار شهری اصفهان، افزود: خط یک قطار شهری اصفهان از ساعت هفت صبح با سرفاصله زمانی ۱۱ دقیقه حدفاصل میدان امام حسین(ع) تا پایانه صفه فعال شده و نسبت به جابجایی مسافران اقدام می‌کند.

وی ادامه داد: تلاش برای ساماندهی پنج ایستگاه شمال خط یک قطار شهری اصفهان در حال انجام است تا امکان سرویس‌دهی به صورت کامل تا شمال شهر به شهروندان فراهم شود.

صلواتی گفت: با هماهنگی شرکت‌های حمل ونقل دانش آموزی، امروز فعالیت سرویس مدارس از سر گرفته شد تا مشکلی برای جابجایی ۷۳ هزار دانش آموز اصفهانی نداشته باشیم.

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس