روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

چهارشنبه ۰۴ خرداد ۱۴۰۱ May 24 , 2022
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

آرمان غیاثی از کما خارج شد

  • کد خبر 11932
  • تاریخ خبر ۱۳۹۸/۰۷/۲۱

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از افزایش سطح هوشیاری آرمان غیاثی پسر هشت ساله سنگ نورد خبر داد.

جمعه ۲۹ شهریور امسال یک پسر هشت ساله به نام آرمان غیاثی بر اثر سقوط در حین مسابقه سنگ نوردی در باشگاهی در فولادشهر از توابع شهرستان لنجان در غرب اصفهان، صدمه جدی دید و در بیمارستان الزهرا (س) اصفهان بستری شد و در حالت کما با سطح هوشیاری پایین قرار داشت.

آرش نجیمی مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان امروز از افزایش سطح هوشیاری آرمان غیاثی خبر داد و گفت: هوشیاری او صبح امروز حدود هشت بود و از دستگاه تنفسی در بخش مراقبت‌های ویژه جدا شد.

او با بیان اینکه در زمان حاضر به نظر می‌آید که خطر از این پسر هشت ساله دور شد، افزود: او هنوز صحبتی نکرده و پزشکان امیدوارند که روند بهبودی را در روز‌های آینده طی کند و از بخش مراقبت‌های ویژه خارج شود.

پسر هشت ساله سنگ نورد از سه هفته گذشته در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان الزهرا (س) بستری است و در این مدت خانواده او و مسئولان وزارت ورزش و جوانان و هیات کوهنوردی و صعود‌های ورزشی اصفهان پیگیر این حادثه و دلایل آن بودند.

به گفته مهدی نصر اصفهانی رییس هیات کوهنوردی و صعود‌های ورزشی اصفهان، در حادثه‌ای که برای "آرمان غیاثی" کودک آسیب‌دیده روی داد، خطای انسانی مشهود است و ناهماهنگی باشگاه ذوب آهن به عنوان باشگاه رسمی با هیات کوهنوردی استان، نگرفتن مجوز برای برگزاری مسابقه‌ای که قرار بود در آن سالن برگزار شود و بی‌توجهی تیم مدیران، سرپرستان و عامل حمایتی در برگزاری این مسابقه، این واقعه تلخ را رقم زده است.

منبع:ایرنا

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس