روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ August 08 , 2020
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

به مناسبت هفته دفاع مقدس

شناسایی و خنثی کردن مین در پارک صفه

  • کد خبر 11742
  • تاریخ خبر ۱۳۹۸/۰۶/۳۰

مسئول امور مجموعه تفریحی فرهنگی صفه گفت: نمایشگاه راه بی پایان به مناسبت هفته دفاع مقدس همراه با مسابقات میدانی گذر از میدان مین و منطقه شیمیایی در پارک صفه برگزار می شود.

مهدی نصراصفهانی مسئول امور مجموعه تفریحی فرهنگی صفه اظهار کرد: نمایشگاه "راه بی پایان" به مناسبت هفته دفاع مقدس به همت شهرداری منطقه پنج اصفهان و با هدف آشنایی شهروندان با رشادت‌ها و از جان گذشتگی‌های رزمندگان دفاع مقدس و همچنین نمایش توان نظامی کشور برپا شده است.

 او افزود: این نمایشگاه از ۲۸ شهریور برپا شده و تا یکم مهرماه از ساعت ۹ صبح تا ۲۲ شب در میدان گردهمایی پارک کوهستانی صفه مورد بازدید شهروندان قرار می‌گیرد.

مسئول امور مجموعه تفریحی فرهنگی صفه ادامه داد: در این نمایشگاه مسابقات میدانی با ادوات نظامی مثل گذر از میدان مین با پوشش لباس نظامی، شناسایی و خنثی کردن مین و گذر از منطقه شیمیایی اجرا می‌شود.

نصر اصفهانی گفت: غرفه‌های کودک، عکاسی با لباس و تجهیزات نظامی و غرفه محرومیت زدایی نیرو‌های جهادی سپاه از دیگر بخش‌های این نمایشگاه است.

او با اشاره به برنامه‌های جنبی نمایشگاه "راه بی پایان" بیان کرد: هر روز از ساعت ۱۸ تا ۲۲ در این نمایشگاه کلیپ‌ها و فیلم‌های ارزشی اکران شده و همچنین سرود و مسابقه اجرا می‌شود.

مسئول مجموعه فرهنگی و تفریحی صفه ادامه داد: مراسم اختتامیه روز دوشنبه یکم مهرماه همراه با یادواره شهدای شهرداری و گروه مهندسی رزمی ۴۰ صاحب الزمان بعد از نماز مغرب و عشا برگزار می‌شود.

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس