روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ June 05 , 2020
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

حذف قبض های آب بهای مشترکان استان اصفهان

  • کد خبر 11678
  • تاریخ خبر ۱۳۹۸/۰۶/۲۳

معاون خدمات مشترکین و درآمد شرکت آب و فاضلاب استان گفت:از ابتدای مهر صدور قبض های کاغذی مشترکان استان اصفهان متوقف می شود.

رضا رضایی معاون خدمات مشترکین و درآمد شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت: این طرح از ابتدای مهر با هدف کمک به حفظ محیط زیست، دسترسی راحت به خدمات با برقراری ارتباط بین مشترکان و سامانه‌های الکترونیکی، کاهش مراجعه ماموران شرکت و حذف خطا‌های انسانی، افزایش سرعت و دقت در ارایه خدمات و صرفه جویی در زمان و هزینه‌ها اجرا می‌شود.

رضا رضایی افزود: با اجرای این طرح، به جای قبض کاغذی، پیامکی حاوی اطلاعات مصرف و مبلغ همراه با شناسه قبض و شناسه پرداخت برای مشترکان ارسال می‌شود.

او گفت: مشترکان می‌توانند پس از دریافت این پیامک از طریق سامانه‌های پرداخت غیرحضوری و یا تماس با شماره تلفن ۱۵۲۲ قبض خود را پرداخت کنند.

معاون خدمات مشترکین و درآمد شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان افزود: امکان دریافت قبض الکترونیکی و همچنین پرداخت غیرحضوری در میز خدمت الکترونیکی پرتال شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان به نشانی
www. Abfaesfahan.ir فراهم شده و شهروندان می‌توانند با مراجعه به این نشانی محاسبات آب بهاء و صورت حساب خود را مشاهده کنند.

استان اصفهان یک میلیون و ۲۰۰ هزار مشترک آب دارد.

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس