روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

چهارشنبه ۰۴ خرداد ۱۴۰۱ May 24 , 2022
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

انفجار پژو 405 با 4 مصدوم در اصفهان

  • کد خبر 11671
  • تاریخ خبر ۱۳۹۸/۰۶/۲۲

مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: بامداد امروز یک دستگاه پژو 405 روبروی کوه صفه اصفهان منفجر شد و 4 مصدوم به جا گذاشت.

غفور راستین امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان از وقوع حادثه انفجار یک دستگاه سواری پژو 405 در ساعت 3 و 31 دقیقه بامداد روز جمعه خبر داد و اظهار کرد: این حادثه روبروی کوه صفه رخ داده و 4 مصدوم که 4 مرد 20 ساله بودند به جا گذاشت، این مصدومان با 2 کد آمبولانس اورژانس 115 به بیمارستان الزهرا(س) اصفهان منتقل شدند.

مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان همچنین از حادثه انفجار ساختمان مسکونی در ساعت 8 و 23 دقیقه امروز در شهرضا سخن گفت و افزود: علت این حادثه که در خیابان اردیبهشت شهرضا رخ داده نامشخص بوده و 3 مصدوم شامل 2 مرد و یک زن به جا گذاشت که با 2 دستگاه آمبولانس اورژانس 115 به بیمارستان امیرالمومنین(ع) شهرضا منتقل شدند.

وی با اشاره به اینکه روز گذشته هم یک دستگاه سواری سمند در محور اردستان به مهاباد واژگون شد که 6 کشته و مصدوم به جا گذاشت، ادامه داد: فوتی‌های این حادثه یک مرد و یک زن و مصدومان نیز یک مرد و 3 زن بودند که با 2 دستگاه آمبولانس اورژانس 115 به بیمارستان شهید بهشتی اردستان انتقال داده شدند.

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس