روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

جمعه ۰۹ اسفند ۱۳۹۸ February 28 , 2020
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

ماشین‌سازی تیم خوبی است که مربی و بازیکنان خوب و توانمندی دارد

  • کد خبر 11549
  • تاریخ خبر ۱۳۹۸/۰۶/۰۸

هافبک تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت:ماشین‌سازی تیم خوبی است که مربی و بازیکنان خوب و توانمندی دارد و می‌دانستیم بازی سختی برابر این تیم در پیش داریم ولی در خانه و برابر هواداران سپاهان محکوم به برد بودیم.

مهدی کیانی هافبک تیم فوتبال سپاهان شامگاه پنجشنبه و پس از برتری یک بر صفر تیمش برابر ماشین‌سازی تبریز در هفته دوم لیگ برتر فوتبال، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ماشین‌سازی تیم خوبی است که مربی و بازیکنان خوب و توانمندی دارد و می‌دانستیم بازی سختی برابر این تیم در پیش داریم، ولی در خانه و برابر هواداران سپاهان محکوم به برد بودیم.

او افزود: از دقیقه یک تا ۹۰ فرصت‌های گلزنی خوبی داشتیم و خوشبختانه توانستیم در نهایت هر ۳ امتیاز این دیدار خانگی را به دست آوریم.

هافبک تیم فوتبال سپاهان درباره وضعیت توپ‌های لیگ نوزدهم ادامه داد: به تصمیم مسئولان احترام می‌گذاریم، اما اگر می‌خواهیم کیفیت لیگ بالا برود این توپ‌های باید عوض شود.

او درباره وضعیت چمن ورزشگاه نقش جهان گفت: وضعیت چمن نسبت به بازی دوستانه‌ای که برابر نساجی انجام دادیم خیلی بهتر شده بود و از مسئولان تشکر می‌کنم. ورزشگاه تیم بزرگی مانند سپاهان باید هم این‌گونه باشد، چون ما روی زمین بازی می‌کنیم.

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس