روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

جمعه ۰۹ اسفند ۱۳۹۸ February 27 , 2020
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

گشایش نمایشگاه پرسه در گذر الوان

  • کد خبر 11478
  • تاریخ خبر ۱۳۹۸/۰۵/۳۰

نمایشگاه انفرادی نقاشی «پرسه در گذر الوان» با آثارغزل اصل سلیمانی برگزار می شود.

نمایشگاه انفرادی نقاشی با عنوان «پرسه در گذر الوان » با آثار غزل اصل سلیمانی ، از تاریخ 4 لغایت 7 شهریور ماه 1398 در سازمان اسناد و کتابخانه ملی مدیریت منطقه مرکزی کشور – اصفهان برگزار می گردد.
غزل اصل سلیمانی  در خصوص دومین نمایشگاه انفرادی خود که شامل 4 مجموعه است می گوید : مجموعه هراس ، شش اثر انتزاعی با تکنیک رنگ روغن است که با اعتقاد قلبی بر رفتار تمام انسان ها که نشات گرفته از ذهن یا قلبشان است و باعث می گردد از ذهن خراب آدمها هراس پیدا کنم و دغدغه من از اخلاق و رفتار ذهن و دل آدمهایی است که تحت کنترل من نیستند و قدرت تغییر دادنشان را ندارم.
او در مورد مجموعه گل‌های رنگارنگ الهام گرفته شده از عکاسی‌های ماکروگرافی می افزاید : شش اثر با تکنیک آلاپریما-رنگ روغن کار شده است.
غزل اصل سلیمانی  با اشاره به دو مجموعه دیگرش تصریح می کند :مجموعه کلاژ و انتزاع بداهه شامل شش اثر با تکنیک آکریلیک و همچنین مجموعه کار تکنیک آبرنگ شامل شش اثر است .
لازم به ذکر است نمایشگاه پرسه در گذر الوان از روز دوشنبه 4 الی 7 شهوریور ماه 98 به آدرس ملک شهر – خیابان بهارستان غربی – جنب ایستگاه مترو گلستان ، سازمان  اسناد و کتابخانه ملی مدیریت منطقه مرکزی کشور – اصفهان در معرض دید هنردوستان قرار خواهد گرفت.


کلید واژه ها : گشایش نمایشگاه پرسه در گذر الوان

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس