روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

جمعه ۲۰ تير ۱۳۹۹ July 10 , 2020
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

نمایش فیلم های ترمیم شده سینمای کودک

  • کد خبر 11427
  • تاریخ خبر ۱۳۹۸/۰۵/۲۵

سی و دومین جشنواره بین المللی فیلمهای کودکان و نوجوانان،میزبان بخشی با عنوان نمایش فیلم‌های ترمیم شده سینمای کودک ایران است.

به گزارش از پایگاه اطلاع رسانی، در جشنواره امسال هفت اثر در بخش فیلم‌های مرمت شده سینمای کودک و پنج اثر در بخش فیلم‌های خاطره انگیز جشنواره بین المللی فیلم کودک و نوجوانان به نمایش در می‌آید.

«ساز دهنی» به کارگردانی امیر نادری، «خانه دوست کجاست» ساخته عباس کیارستمی، «نیاز» به کارگردانی علیرضا داودنژاد، «داستان‌های شاهنامه» ساخته علی اکبر صادقی، «شهر موش ها» اثر مرضیه برومند، «دزد عروسک ها» به کارگردانی محمدرضا هنرمند و «پاتال و آرزو‌های کوچک» ساخته مسعود کرامتی در بخش فیلم‌های ترمیم شده سینمای کودک جشنواره امسال در دو سینمای پردیس سینمایی چهارباغ (سالن چهلستون) و اصفهان سیتی سنتر ۴ به نمایش در می‌آید.

در جشنواره امسال بخشی هم به عنوان نمایش فیلم‌های خاطره انگیز در نظر گرفته شده که شامل فیلم‌های «یکی بود یکی نبود» به کارگردانی ایرج طهماسب، «خواهران غریب» ساخته کیومرث پوراحمد، «کلاه قرمزی» به کارگردانی ایرج طهماسب، «گربه آوازه خوان» ساخته کامبوزیا پرتوی و «شهر موش ها» اثر مرضیه برومند می‌شود. این فیلم‌ها قرار است در پردیس هنر اصفهان به نمایش دربیاید.

سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان ۲۸ مرداد تا ۴ شهریور در شهر تاریخی اصفهان برگزار می‌شود.

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس