روزنامه فرهنگی،اجتماعی،سیاسی،اقتصادی و ورزشی

جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ June 04 , 2020
ZAYANDEROUD ONLINE
بستن

احتمال بارش رگبار پراکنده باران و رعد و برق در نیمه غربی استان اصفهان

  • کد خبر 11421
  • تاریخ خبر ۱۳۹۸/۰۵/۲۴

کارشناس پیش بینی هوای استان اصفهان گفت:به دلیل ناپایداری‌های جوی طی ساعات بعدازظهر و شب در نواحی غرب، جنوب و بخش‌های مرکزی استان، امرو وفردا رگبار و رعد و برق همراه با وزش باد شدید موقتی پیش‌بینی می‌شود.

حجت الله علی عسگریان کارشناس پیش بینی هوای استان اصفهان ، با بیان اینکه طی امروز و فردا جوی ناپایدار بر استان حاکم است، اظهار کرد: آسمان بیشتر مناطق استان کمی ابری و در ساعات بعداز ظهر افزایش ابر و گاهی وزش باد نسبتاً شدید پیش‌بینی می‌شود.

او با اشاره به احتمال بارش رگبار پراکنده باران و رعد و برق در نیمه غربی استان، افزود: به دلیل ناپایداری‌های جوی طی ساعات بعدازظهر و شب در نواحی غرب، جنوب و بخش‌های مرکزی استان، در روز‌های چهارشنبه پنج‌شنبه رگبار و رعد و برق همراه با وزش باد شدید موقتی پیش‌بینی می‌شود و در مناطق مرتفع و کوهپایه‌ها شرایط وقوع صاعقه نیز وجود دارد.

کارشناس پیش بینی هوای استان اصفهان ادامه داد: طی ۲۴ ساعت گذشته نیز در شهر‌های گلپایگان با میانگین ۳.۹ میلی متر، بزروک با میانگین ۱۵ میلی متر و در خوانسار با میانگین دو دهم میلی متر بارش گزارش شده است.

علی عسگریان با اشاره به اینکه دما هوا در ۲۴ ساعت آینده در بیشتر مناطق استان تا سه درجه کاهش خواهد داشت، اظهار کرد: بیشینه دمای هوا در کلانشهر اصفهان در گرمترین ساعات امروز ۳۵ درجه سانتی گراد بالای صفر و کمینه دما در خنک‌ترین ساعات صبح فردا ۲۰ درجه سانتی گراد بالای صفر پیش بینی می‌شود.

او اضافه کرد: در ۲۴ ساعت آینده کاشان با دمای ۳۶ درجه سانتی‌گراد بالای صفر و بویین میاندشت با دمای ۱۰ درجه سانتی‌گراد بالای صفر به ترتیب گرمترین و خنک‌ترین مناطق استان خواهند بود.

علی عسگریان با اشاره به تدام غبار محلی در سطح شهر اصفهان گفت: غبارمحلی در مرکز شهر اصفهان از یک ماه گذشته وجود دارد که با تردد خودرو‌ها و افزایش غلظت آلاینده‌ها شدت آن در نوسان قرار می‌گیرد و گاهی کیفیت هوا برای گروه‌های حساس ناسالم گزارش می‌شود.

ارسال دیدگاه

نظر شما در مورد این خبر چیست

چند رسانه ای

اخبار از نگاه دوربین
بدرقه یاران خرازی

چشممان به جمالت روشن شد

نمايشگاه نقاشي معلولين

 رونمايي ازكشفيات مرصاد26

فوران های آتشفشانی  ۲۰۱۸

رژه ناوگان آتش نشانی

سردیس شهیدان خرازی وغازی

آیین باز گشایی مدارس